Cloud 2 vs Cloud Core Wireless

• Konuyu başlatan Rid
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 1B

Rid

Decapat
Daha fazla  
Hangi kulaklık daha iyidir? İkisi arasında kaldım. Ayrıca bilgisayarımda Bluetooth yok yani harici USB ile Bluetooth bağlayacağım. Bir sıkıntı çıkarır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cloud Core Wireless zaten USB dongle üstünden çalışıyor. Bluetooth almanıza gerek yok. Ben olsam kablosuz olanı tercih ederim.

Cloud Core Wireless zaten USB dongle üstünden çalışıyor. Bluetooth almanıza gerek yok. Ben olsam kablosuz olanı tercih ederim.

Neden? Yani aralarındaki tek fark ses kartı ve kablo mu teknik özellik farkı ya da.

Cloud 2 kullanıyorum 3 yıldır çok memnunum.

Cloud 2 güzel bir kulaklık evet ama diğer modelin Bluetooth olması yüzünden biraz arada kaldım.

Neden yani aralarındaki tek fark ses kartımı bir de kablo.

Kablosuz rahat diye onu söyledim. Ayrıca USB olan her cihazda teknik olarak ses kartı olur. Sadece çip kulaklığın veya dongle'ın içinde olur.
Cloud II normalde önerirdim. HP aldıktan sonraki yeni üretilen Cloud II'ler baya bozulmuş kalitesi çok düşmüş. Ondan öneremiyorum. Eskileri çok iyi aslında.

Neden? Yani aralarındaki tek fark ses kartı ve kablo mu teknik özellik farkı ya da.

Cloud 2 güzel bir kulaklık evet ama diğer modelin Bluetooth olması yüzünden biraz arada kaldım.
Bluetooth değil ki? USB alıcısı var. 2.4 GHz kablosuz üstünden çalışıyor. BT değil.

Kablosuz rahat diye onu söyledim. Ayrıca USB olan her cihazda teknik olarak ses kartı olur. Sadece çip kulaklığın veya Dongle'ın içinde olur.
Cloud II normalde önerirdim. HP aldıktan sonraki yeni üretilen Cloud II'ler bayağı bozulmuş kalitesi çok düşmüş. Ondan öneremiyorum. Eskileri çok iyi aslında.

Bende Wireless istiyorum aslında ama sonuçta ucuz Wireless'lara göre o yüzden biraz dandiktir belki diye tereddüt ettim.

Bluetooth değil ki? USB alıcısı var. 2.4 GHz kablosuz üstünden çalışıyor. BT değil.

Bluetooth derken Wireless olmasını kastettim en üstte yazmışsınız zaten ben USB kısmını atlamıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı