Cloud Alpha'nın ses kartı nasıldır?

kelsie

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Cloud 2 aldım fakat Cloud Alpha'nın pedleri daha konforlu olacağını düşündüğüm için Alpha modeliyle değiştirmeyi düşünüyorum, anakartım Gigabyte B450 S2H. Sizce ekstra ses kartı alınmalı mı? Bu anakartın ses kartı iyi midir nasıl bilebilirim?

Aynı anakart bende var, Alpha'yı tam beslemeyecegini düşünüyordum ama biri bu anakart ile ile alpha kullanmıs ve güzel verim almıs. Riske atmayıp Cloud2 ile devam edebilirsin, veya Cloud2yi iade etmeden Amazon'dan Alpha'yı alıp ikisini karşılaştırabilirsin, alpha cloud2ye göre kötü performans veriyorsa iade eder cloud2 kullanırsın. Sonucları bekliyorum.

Aynı anakart bende var, Alpha'yı tam beslemeyecegini düşünüyordum ama biri bu anakart ile ile alpha kullanmıs ve güzel verim almıs. Riske atmayıp Cloud2 ile devam edebilirsin, veya Cloud2yi iade etmeden Amazon'dan Alpha'yı alıp ikisini karşılaştırabilirsin, alpha cloud2ye göre kötü performans veriyorsa iade eder cloud2 kullanırsın. Sonucları bekliyorum.
Amazonda her türlü iade garantisi var doğru mu biliyorum 20-25 gün kullanılsa bile ?

Yeni konular

Geri
Yukarı