HyperX Cloud Alpha Nasıldır?

dogukanka55

Kilopat
Daha fazla  
HyperX Cloud Alpha verdiğimiz 450 TL'ye değer mi? 7.1 yok ama çift odalı.
Kulağa tam oturuyor mu, ağrıtıyor mu?
Lütfen tavsiye verin, eğer başka bir öneriniz varsa 450 TL'ye Steelseries Arctis 5 demeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
HyperX Cloud Alpha verdiğimiz 450 TL'ye değer mi? 7.1 yok ama çift odalı.
Kulağa tam oturuyor mu, ağrıtıyor mu?
Lütfen tavsiye verin, eğer başka bir öneriniz varsa 450 TL'ye Steelseries Arctis 5 demeyin.
Hocam ben de Cloud Alpha almayı düşünüyorum aldıysanız memnun musunuz? Cevaplarsanız sevinirim.

Cloud Alpha, Cloud II'den daha iyi bir kulaklıktır. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
Hocam aslında sanal 7.1 ses kartlı bir kulaklık alacaktım ama, yayıncılar ve profesyonel oyuncular tavsiye etmiyorlar, bundan dolayı Cloud Alpha'ya yöneldim.

Anakartım: MSI A320M PRO VH-PLUS. Anakartın ses yongası hakkında ne düşünüyorsunuz, anlıyorsanız bakabilir misiniz? Güzel performans alabilir miyim Cloud Alpha ile? Teşekkürler.

Forumda gezip yorumlara bakarak öğrendiğim kadarıyla bu iki kulaklık arasındaki seçim elinizde ses kartı olup olmadığına veya anakartınızın ses yongasının kaliteli olup olmadığına göre yapılıyor. Yerinizde olsam Cloud 2 alırdım.

Forumda gezip yorumlara bakarak öğrendiğim kadarıyla bu iki kulaklık arasındaki seçim elinizde ses kartı olup olmadığına veya anakartınızın ses yongasının kaliteli olup olmadığına göre yapılıyor. Yerinizde olsam Cloud 2 alırdım.
Anakartımın ses yongası kötü mü sizce? Bazı arkadaşlar cloud alphayı besleyebileceğini söylediler ve anakartımın ses yongasının 7.1 desteği bile var bana kaliteli gibi geldi ama pek anlamıyorum bu işlerden.
Anakartım: MSI A320M PRO VH-PLUS

Zaten çoğu anakartta var 7.1 desteği fakat Cloud 2'nin içinden çıkan ses kartı kadar kaliteli mi bu konuda bilgim yok açıkçası.

Hocam bende cloud alpha almayı düşünüyorum aldıysanız memnun musunuz? Cevaplarsanız sevinirim.
Gerçekten çok memnunum. Daha önce G230 kullanmıştım kulağıma taktığımda bildiğiniz yatak yastığı gibi hissettim .Aldıktan sonra da Arctis 5'i denedim ve hiç rahat gelmedi HyperX gerçekten çok iyi iş çıkarmış. (Ses konusuna gelme bile ;))

Bende Alpha almayı düşünüyorum.Ve Cloud 2 nin yanında çıkna kartla alacağım sizce uyumlumu?Yada böyle bir ses kartına gerek varmı?
Anakart: MSİ B350 GAMİNG PRO

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı