Cloud Core Wireless nedir?

Ürün buna mı benziyor?
Büyük ihtimal budur.
Ürün bu mu?

Çok pardon linki koyamamışım atıyorum. 2 sitede buldum ikisinde de cloud 2 wireless fotoğrafı var. Türkiye topraklarına girmiş olabilir mi c2 wireless?

Çok pardon linki koyamamışım atıyorum. 2 sitede buldum ikisinde de cloud 2 wireless fotoğrafı var. Türkiye topraklarına girmiş olabilir mi c2 wireless?
Cloud II tasarımı değil bu, aslında öyle ama tıpatıp aynısı değil. Ekte bıraktım, kulak pedleri farklı gözüküyor.

Dosya Ekleri

• 1612802706988.png
    1612802706988.png
    258,7 KB · Görüntüleme: 43
  • 1612802721419.png
    1612802721419.png
    482,8 KB · Görüntüleme: 46
Cloud II tasarımı değil bu, aslında öyle ama tıpatıp aynısı değil. Ekte bıraktım, kulak pedleri farklı gözüküyor.
Hocam, doğrusunuz fakat sitesindeki cloud 2 wireless da bu şekilde zaten. Sorun başka sitelerde bu ürün yok ve bunların adı neden cloud core wireless? Sorun bu 😂
Yani aldığımda bu ürün çıkar mı, yoksa dolandırıcı falan mıdır onu düşünüyorum.

Ürün sayfasındaki açıklama resim vs. Cloud 2 Wireless olduğunu gösteriyor da koydukları isim ve ürün kodu yanlış (cloud core için HSCC-2-BK/WW, c2w için HHSC2X-BA-RD/G olması lazım). Satıcının hatası olabilir bence de sormak lazım.

Ürün sayfasındaki açıklama resim vs. Cloud 2 Wireless olduğunu gösteriyor da koydukları isim ve ürün kodu yanlış (cloud core için HSCC-2-BK/WW, c2w için HHSC2X-BA-RD/G olması lazım). Satıcının hatası olabilir bence de sormak lazım.
Mail atın, dönüş sağlayacaklardır.
Gittigidiyor satıcısına soru sor kısmından ulaşmayı denemiştim fakat 2 gündür geri dönüş alamadım.
Çiceksepetinde de ne soru sorma kısmı, nede mail atmak için mail adresi gibi bir şey göremedim. Nasıl ulaşabilirim ki?

HyperX'e ulaşmayı deneyin, en mantıklısı bence. Tabii GittiGidiyor'da bulunan X satıcısını söylemek yerine direkt bu ürün ve ne olduğu hakkında bir yazı yazın.

Geri
Yukarı