Cloud II mi Arctis 5 mi?

@Liutenant
Mantıklı referansdan kastın, forumdaki çoğu kişi Corsair Void'in, Cloud 2'den çok daha iyi olduğunu söylüyor. Ayrıca önerdiğin kulaklık 2015 senesinde üretilmiş bir kulaklık, buna rağmen çok pahalıya satılıyor.

Bende arada kalmıştım çok düşündüm, yine bilinen denenmiş olan ve kutu içeriği çok daha zengin(2 sünger uzun kullanımda zaten ilk eskime yapacak yer) olması cloud 2 seçtim çokta menmunum arctis 5 ile ilgili sesi az geliyor şüphesi kafama takılacaktı hiç riske atmadım SANAL 7.1 gelirsekte ben pek fazla inanmıyorum bu 7.1 olayına :). Birde sağlamlık olarak bana cloud 2 çok daha sağlam geldi arctis 5 elime aldığımda daha kötü bir plastik hissettim ama ikisi arasında dünya kadar fark yoktur sanırım ikiside pişman etmez.

Ses ürünleri eskimiyor, yani eskiyor tabii ki fakat bu almamak için bir sebep değil. Piyasadaki en iyi stüdyo kulaklıkları en az 5 yıllık. Cloud 2 ses, malzeme kalitesi ve konfor olarak hem Arctis serisinden hem de Void serisinden başarılıdır. Eski olduğu için biraz antipati var sadece o kadar.

@sametseo
Umarım şaka yapıyorsunuzdur, Cloud 2 herkesin önerdiği bir kulaklık kötülemek iyi bir şey değil bence.
Ben c2 ye kötü demedim hatta üzmez dedim. 7.1 ine ise evet arctis inki daha iyi. Aksini söylüyosan 7.1 ne teknolojisi ne,oyundaki farkının deneyimi vs hakimsen buyur konusalım. Stereo ile üst alt ve yandaki seslerin yerini anlarsınız ama 7.1 ile çapraz sesler dahil 360 derece yer kontrolu yapabilirsiniz. Tabi sadece cs go oynuyosan git 150-200 tl lik kulaklık al aynı işi görür. Daha kompleks daha hassas oyunlarda 7.1 vazgecilmezdir, önemsiz olsa tüm prolar neden 7.1 kullanıyo pubg de o zaman ?

Son düzenleme:
Ben c2 ye kötü demedim hatta üzmez dedim. 7.1 ine ise evet arctis inki daha iyi. Aksini söylüyosan 7.1 ne teknolojisi ne,oyundaki farkının deneyimi vs hakimsen buyur konusalım. Stereo ile üst alt ve yandaki seslerin yerini anlarsınız ama 7.1 ile çapraz sesler dahil 360 derece yer kontrolu yapabilirsiniz. Tabi sadece cs go oynuyosan git 150-200 tl lik kulaklık al aynı işi görür. Daha kompleks daha hassas oyunlarda 7.1 vazgecilmezdir, önemsiz olsa tüm prolar neden 7.1 kullanıyo pubg de o zaman ?
7.1 hakkında bilgiyi önceki sayfalarda verdim ve senin dediklerini zaten önceden söyledim ben.
Ayrıca 7.1'e de önemsiz dediğimi hatırlamıyorum, lütfen önceki sayfadaki mesajlarıma bakın.

Dostum bende senin gibi ikilemde kaldım ve baya bi arastırdım.Arctis 5 te karar kıldım siparisi verdim,kullanınca düsüncelerimi paylasırım.Arctis 5 i hem 7.1 i daha iyi oldugu için hemde yabancı ve türk forumlarında övüldügü için seçtim.2000 tl kulaklıga bile beş para etmez diyecek adamlar var bu yüzden biraz genele bakmak lazım 2 sene önceki yorumlara bak;hyperx ile kıyaslamak bile suçken suan bence biraz güncellemek lazım bakış açısını.Dedigim gibi elime gecsin direk pubg kasıcam surrender olayını özellikle dikkatle kontrol etcem zaten bu oyunda tatmin ederse beni yeterli olacaktır.Müzik dinlerken kötü vs diyenler var engine programında hepsinin çaresi var bakalım
nasıl kulaklık memnunmsun kardesim
Dostum bende senin gibi ikilemde kaldım ve baya bi arastırdım.Arctis 5 te karar kıldım siparisi verdim,kullanınca düsüncelerimi paylasırım.Arctis 5 i hem 7.1 i daha iyi oldugu için hemde yabancı ve türk forumlarında övüldügü için seçtim.2000 tl kulaklıga bile beş para etmez diyecek adamlar var bu yüzden biraz genele bakmak lazım 2 sene önceki yorumlara bak;hyperx ile kıyaslamak bile suçken suan bence biraz güncellemek lazım bakış açısını.Dedigim gibi elime gecsin direk pubg kasıcam surrender olayını özellikle dikkatle kontrol etcem zaten bu oyunda tatmin ederse beni yeterli olacaktır.Müzik dinlerken kötü vs diyenler var engine programında hepsinin çaresi var bakalım
kardesim kulaklık nasıl memnunmusun

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı