Rehber Cloudflare WARP+ ile WireguardVPN profili oluşturmak

Tekrar sildim her şeyi sıfırdan tekrar yaptım bu sefer Plus yazıyor. Anlamadım neden oldu ama oldu :) uğraştırdım sizi de.

Teşekkürler

Son sorunum ping. NextDNS. IO yapınca daha düşük latency sahip serverlar olmasına rağmen gidip, edgeuno ya bağlanıyor. IPv4 adresini değiştirsem zepto yapsam bu sefer internete bağlanmıyor.
Siz hangi serverda kullanıyorsunuz?
Ne demek, NextDNS otomatik olarak seçiyor sunucuyu; anlık IP değiştiği için optimize etmesi zaman alıyor. Bir zaman geçtikten sonra optimal sunucuya bağlanır. Bende bağlandığı sunucuyu bile göstermiyor :)
1711383367496.png

Anladım bu arada bu bağlantıyı iOS üzerinde yaptım gayet güzel fakat mobil bağlantıda çalışmıyor. Nedeni ne olabilir?
Muhtemelen operatör engelliyordur, yukarıda config için önerdiğim değişiklikleri yapmayı deneyin. Bazı ISP'ler engage.cloudflareclient.com adresini yasaklıyor, configde bu site yerine direkt sitenin IP'sini yazdığında aşılabiliyor bu engel.

Muhtemelen operatör engelliyordur, yukarıda config için önerdiğim değişiklikleri yapmayı deneyin. Bazı ISP'ler engage.cloudflareclient.com adresini yasaklıyor, configde bu site yerine direkt sitenin IP'sini yazdığında aşılabiliyor bu engel.
işe yaramadı ya :(

Olayı çözdüm bilgilendirme yapayım.
Vodafone ile çalışması için endpointi 162.159.195.1:2408 yaptım.

işe yaramadı ya :(

Olayı çözdüm bilgilendirme yapayım.
Vodafone ile çalışması için endpointi 162.159.195.1:2408 yaptım.

edit: çalışmıştı, şimdi gene çalışmıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı