Rehber Cloudflare WARP+ ile WireguardVPN profili oluşturmak

Ali diye birinin programı vardı, proxylerle çalışıyor; elinde proxy list varsa kolay. Github'da o dediğim de.
Proxy listesi bulmak problem hocam. Siz iyi bulmuşsunuz.
Artık warp servisini kullanamıyorum. Çok çok yavaş çalışıyor. Sadece dns modunda sitelere normal internet hızımda girebiliyorum.

Son düzenleme:
Hocam öncelikle elinize sağlık, teşekkürler. Ben MacBook Air M1 kullanıyorum. Bu indirmemiz gereken dosyalar arasından hangisini indirmem gerekli? @Dümdüz

Hocam öncelikle elinize sağlık, teşekkürler. Ben MacBook Air M1 kullanıyorum. Bu indirmemiz gereken dosyalar arasından hangisini indirmem gerekli? @Dümdüz
MacOS hakkında bilgim yok maalesef, üzgünüm. Sanırım Python yükleyip Python paketleri açılabiliyor? Eğer öyle ise:

MacOS hakkında bilgim yok maalesef, üzgünüm. Sanırım Python yükleyip Python paketleri açılabiliyor? Eğer öyle ise:

Teşekkür ederim, hemen inceleyeceğim. Eğer herhangi bir sorun olmazsa MacOS için de makaleye eklemenizi öneririm.

@Dümdüz Hocam merhaba,

Ben Warp'ı mobilde ve bilgisayarda Zero Trust ile kullanıyorum -gerçi baya uğraştım ama mobil dahil herhangi bir abonelik istemiyor ve veri sınırı yok-
Ekran görüntüsü 2022-09-21 002314.png
Ekran görüntüsü 2022-09-21 002241.png
Screenshot_20220921-003041.jpg
ancak "Hesap" kısmında herhangi bir anahtar yok.

Wireguard profili oluşturamıyorum anahtar olmadığı için, müsait bir vaktinizde yardımcı olursanız sevinirim acelesi yok.

@Dümdüz Hocam merhaba,

Ben Warp'ı mobilde ve bilgisayarda Zero Trust ile kullanıyorum -gerçi bayağı uğraştım ama mobil dahil herhangi bir abonelik istemiyor ve veri sınırı yok- ancak "Hesap" kısmında herhangi bir anahtar yok.

Wireguard profili oluşturamıyorum anahtar olmadığı için, müsait bir vaktinizde yardımcı olursanız sevinirim acelesi yok.

Selam, sanırım profil Online olarak bağlı olduğu için anahtar paylaşılmıyor. Anahtar paylaşımını açacaklarını da sanmıyorum. Trust'ı şirket ya da başka bir amaçla kullanıyorsanız bir çözümüm yok maalesef. Standart WARP dışında bir hizmet almak için Trust seçtiyseniz eğer, WARP Plus aboneliğini ücretsiz almanın yolları var, referans sistemi yoluyla. Github üzerinde bunun otomasyonları var, araştırabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı