Clover Bootloader Silme

TurkishKnight

Kilopat
Daha fazla  
Maverickten sonra yosemiteyi denedim ama appstore başıma bela oldu. Geri windowsa dönmek için efi diskindeki clover ve appleyi sildim ve clover ayalarından HDD deki konumu kaldırdım. Ama windowsun kurulu olduğu diskten bilgisayarı başlatırken başka bir clover karşıma çıktı ve teması değişikti. Bunu nasıl silebilirim.

Ekran Alıntısı.PNG

Clover Bootloader ekranında Clover Boot Options seçeneği olması gerek eğer EFI bölümüne çok zarar vermediysen oradan Remove All Clover ...... Settings gibisinden bir seçenek olacak oradan kaldırabilirsin. Eğer yok ise EFI bölümünü Windows'dan Mount edip silmen gerekecek.

Clover Bootloader ekranında Clover Boot Options seçeneği olması gerek eğer EFI bölümüne çok zarar vermediysen oradan Remove All Clover ...... Settings gibisinden bir seçenek olacak oradan kaldırabilirsin. Eğer yok ise EFI bölümünü Windows'dan Mount edip silmen gerekecek.
Pardon yukarıyı tam olarak okumuşum heralde anlamamışım. :) EFI bölümünü Disk Yöneticisi'nden görebiliyor musunuz ?

@Replacer nasıl yapacağım hakkında bilgi verebilirmisin?
@Silinen üye zaten windowsun kurulu olduğu diskten başlatınca ekrana o geliyor.
Öncelikle EFI bölümünü Windows üzerindeki Disk Yöneticisinden Görebiliyor musunuz ?

Bilgisayara tüm diskleri silerek format at. Çünkü cihazın boot bölümlerine zarar vermişsin. Şu anda Windows'a erişebiliyor musunuz?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı