Clover Bootloader varsayılan disk sorunu

gurkanyal

Kilopat
config.plist dosyam şekildeki gibi. 0sn süre ile macOS sürücüsün den otomatik boot etmesini istiyorum olmuyor. Daha önceki kurulumlarımda başarılı şekilde oluyordu ama şimdi yapamadım yardımlarınızı bekliyorum. Clover bootloader sürümüm 5103 öncesinde eskiydi bunu yükledim değişmedi.

Screen Shot 2020-01-28 at 14.33.55.png

macOS'a geçince paylaşayım hocam disk UUID yazarak denedim olmadı macOS Catalina "macOS" adlı diske kurulu. Bilgisayarım Lenovo G50-70 clover configrator ile düzenlersem açılmıyor.
dosya.tc maalesef technopat sosyalde yükleyebileceğim yer bulamadım bulduğum yer dosya.tc oldu kusura bakmayın.
@claus Yükledim hocam bakabilir misiniz ?

Son düzenleme:
Evet hocam -1 yaparsam Windows'a giremem ki? Defaultloader kısmını deneyip sonuçları sizin ile paylaşacağım.
@claus hocam DefaultLoader denedim olmadı daha öncesinde yapmıştım anca config.plist dosyamı kaybettim. Nerede yanlış yapıyorum?
Screen Shot 2020-02-01 at 13.44.44.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır öyle bir şey demedim hocam. Default disk olarak macOS açılacak 1 saniye timeout ile, istediğim zaman Windows'a geçebiliyorum. Zaten arasındaki tek fark -1 direkt açıyor 1'de seçmeme imkan tanıyor default diski seçemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı