Clover önyükleyicili macOS imajı

Zoby

Centipat
Yer
Miami
Daha fazla  
Merhaba. Eski laptopuma macOS yüklemek istiyorum. Bunun için de Clover önyükleyicili imaja ihtiyacım var fakat sosyalde baktığım birkaç yerde linkler bozuktu. Herhangi bulabileceğim yer var mı? Hangi sürüm daha iyi olur?

Sistem özellikleri:
Intel Core i7-2670qm CPU.
8 GB RAM.
Ekran kartı:
AMD Radeon HD 6700M.
Intel HD Graphics 3000.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Eski laptopuma macOS yüklemek istiyorum. Bunun için de Clover önyükleyicili imaja ihtiyacım var fakat sosyalde baktığım birkaç yerde linkler bozuktu. Herhangi bulabileceğim yer var mı? Hangi sürüm daha iyi olur?

Sistem özellikleri:
Intel Core i7-2670qm CPU.
8 GB RAM.
Ekran kartı:
AMD Radeon HD 6700M.
Intel HD Graphics 3000.
Hocam Clover önermem pişmanlıktır. Ben kaç kez kurulum yaptım hiçbirinde başarılı olamadım. Ama OpenCore ile anında kurulum ekranına girebildim. Ve gayet iyi de kullanılıyordu. Yani OpenCore ile denemenizi öneririm ama olmazsa Clover'da deneyebilirsiniz.

Hocam Clover önermem pişmanlıktır. Ben kaç kez kurulum yaptım hiçbirinde başarılı olamadım. Ama OpenCore ile anında kurulum ekranına girebildim. Ve gayet iyi de kullanılıyordu. Yani OpenCore ile denemenizi öneririm ama olmazsa Clover'da deneyebilirsiniz.

OpenCore için kaynak atabilir misiniz?

OpenCore hocam ben bununla kurulum yapabildim. Ama içinde 2. nesil işlemciler için Config olduğuna emin değilim. Ama isterseniz kendiniz oluşturabilirsiniz. Şu an birkaç tane daha imaj arıyorum bulduğumda mesajı düzenleyeceğim. Bu da Clover.

Hocam tekrar merhaba ben Mojave'nin imajını indirdim flash belleğe de yazdım fakat kurulum ekranına bir türlü giremiyorum sürümle mi alakalı yoksa Config'den dolayı mı yardımcı olursanız sevinirim. Eğer sürümle alakalıysa High Sierra da deneyebilirim.

Hocam tekrar merhaba ben Mojave'nin imajını indirdim flash belleğe de yazdım fakat kurulum ekranına bir türlü giremiyorum sürümle mi alakalı yoksa Config'den dolayı mı yardımcı olursanız sevinirim. Eğer sürümle alakalıysa High Sierra da deneyebilirim.
Hocam ne hatası alıyorsunuz ? Ama buraya atmayın çünkü 1 konu da sadece 1 soru oluyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı