Clover Clover start boot.efi SSD'yi görmüyor

Öncelikle burada işletim sistemini tekrar kurmayı gerektiren bir durum yok. EFI boyutundan kastın ne? USB/EFI mi yoksa NO NAME'deki EFI mi? Yaptığın işlemlerdeki yanlışlık yüzünden ekleyemiyorsun muhtemelen.
NO NAME EFI. Hatta bakın bende SYSTEM olarak gözüküyor. EFI boyutundan demek istediğim ise normal Windows 10 EFI boyutu 100 MB ayrılmış. Buna kuramıyordum, yeni bir 400 MB boyutunda bölüm oluşturdum EFI olarak CMD üzerinden. Dosyaları oraya kopyaladım kod ile dün. Daha sonra macOS kurulumuna geçtim.
Ortadaki fotoğraftan solda.

Görüntülerdeki klasörler ne alaka? SYSTEM'deki EFI'ye, USB/EFI(3MB) klasörünü mü atamadın? Atamadığın için de yeni bir SYSTEM EFI'si mi açmak istedin? 4-5 adımlık rehberi uygulasan saatler, günler öncesinde USB'siz boot işlemini yapabilecektin.

Attım hocam işte o EFI olanı. Ben doğru yapıyorum o konuda sorunum yok.

Bu imaj içinde biraz saçma şeyler var. Ben de şu an fark ettim. O yüzden yeni EFI oluşturunca onu tanıyamadı. Aydınlanma yaşadım resmen

Kesin SYSTEM olan yeni EFI yüzünden ya. Çünkü flash bellekte olması aslında düzgün yaptığımı kanıtlıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…