CM Hyper 212 EVO 1151 Soket Uyumu

OzanYasin

Hectopat
Daha fazla  
İyi sosyaller,
Cooler Master'ın sitesinde ürün bilgisinde 1151 Soket ile uyumlu olduğu yazıyor, ancak vatan bilgisayar sitesinde gördüğünüz üzere uyumluluk hakkında bir bilgi vermemiş. Vermiş ama 1151 Soket belirtilmemiş. Vatandaki ürün farklı bir model mi değil mi diyorum ama hiçbir fark yok gibi geliyor. Gene de bir bilgisi olan varsa bilgilendirsin lütfen, paramız boşuna gitmesin.

COOLER MASTER TPC 775/1150/1155/1156/1366/2011&AM2/AM3/FM1/FM2 İŞLEMCİ SOĞUTUCU

Teşekkürler...

İyi sosyaller,
Cooler Master'ın sitesinde ürün bilgisinde 1151 Soket ile uyumlu olduğu yazıyor, ancak vatan bilgisayar sitesinde gördüğünüz üzere uyumluluk hakkında bir bilgi vermemiş. Vermiş ama 1151 Soket belirtilmemiş. Vatandaki ürün farklı bir model mi değil mi diyorum ama hiçbir fark yok gibi geliyor. Gene de bir bilgisi olan varsa bilgilendirsin lütfen, paramız boşuna gitmesin.

Teşekkürler...
Yok kardeşim uyumludur, bir sorun çıkartmaz. Ayrıca ürün budur:
Cooler Master RR-212E-16PK-R1 Hyper 212 Evo Intel Fiyatı

İyi sosyaller,

Teşekkürler...
Uyumludur arkadaşım. 1150/1155/1156 soketler için olan soğutucular 1151 soketlerle de uyumludurlar. Paranız boşa gitmez. Soğutma performansı gayet iyi bir soğutucudur. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

@Cihatinan, @Tutenstein ve @Ulaş DERELİ bilgilendirme için çok sağ-olun arkadaşlar. Yabancı sitelerde ufak bir araştırma yapıyordum, bu ürün direk kendini belli ediyordu. Resmen farkını koyuyordu. Hem fiyatı hem de performansından etkilenince başka bir seçenek bile kalmadı geriye karşılaştıracak. Artık sayenizde gönül rahatlığıyla alabilirim. Tekrar teşekkürler, iyi sosyaller dilerim. (y)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı