CM MasterBox MB520 ve MB511 radyatör desteği

iBOOOO

Hectopat
Daha fazla  
Sistemim;

• İşlemci: İ5 9600K
  • Anakart: MSI Z390 TOMAHAWK
  • Ekran kartı: GTX 1660 Ti (Daha almadım bu yeni çıkacak olan RTX super kartları bekleyeceğim. Onların içinden de 2060 düşünüyorum.)
  • RAM: Corsair 16 GB (2x8) D4 3000MHz CMW16GX4M2C3000C15
  • Sıvı soğutucu: CORSAIR CW-9060038-WW H115i RGB PLATINUM 280mm
  • PSU: Corsair RM750i 750W 80+ Gold
  • SSD: Samsung 250 GB 970 Evo M.2

Bu sisteme kasa olarak başlıkta da belirttiğim gibi MB520 veya MB511 alarak H115İ Platinum'u üste takmak istiyorum. İzlediğim bir inceleme videosunda desteklediğini söylüyor fakat özelliklerine baktığımda desteklemediğini söylüyor, aklım karıştı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(7:55 dakikada bahsediyor)

Yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasaların kendi sitelerinde dediğiniz gibi desteklemediği yazıyor. Pcpartpicker sitesinde hiçbir kullanıcı yukarı 280 mm sıvı soğutucu monte etmemiş. Risk almayın başka kasa tercih edin.

Sistemim;

• İşlemci: İ5 9600K
  • Anakart: MSI Z390 TOMAHAWK
  • Ekran kartı: GTX 1660 Ti (Daha almadım bu yeni çıkacak olan RTX super kartları bekleyeceğim. Onların içinden de 2060 düşünüyorum.)
  • RAM: Corsair 16 GB (2x8) D4 3000MHz CMW16GX4M2C3000C15
  • Sıvı soğutucu: CORSAIR CW-9060038-WW H115i RGB PLATINUM 280mm
  • PSU: Corsair RM750i 750W 80+ Gold
  • SSD: Samsung 250 GB 970 Evo M.2

Bu sisteme kasa olarak başlıkta da belirttiğim gibi MB520 veya MB511 alarak H115İ Platinum'u üste takmak istiyorum. İzlediğim bir inceleme videosunda desteklediğini söylüyor fakat özelliklerine baktığımda desteklemediğini söylüyor, aklım karıştı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(7:55 dakikada bahsediyor)

Yardımlarınız için teşekkürler.
MB511 destekliyor. 240mm için ayrı 280mm için ayrı vida delikleri mevcut.

240mm sorunsuz kullanıyorum. Bellekleriniz RGB yüksek profilli değilse sorun çıkmaz sanırım. Anakart ile arasında yeterince boşluk var.
Teşekkür ederim
Size güvenerek sipariş vereceğim inşallah problem çıkmaz :)
Bellekler bunlar.
Buda soğutucu.
Anakart ve RAM açısından sorun olmaz 🙂.
İnşallah yoksa iade işlemleri falan uğraşmak zorunda kalacağım kaldı ki kabul edecekler mi o da belirsiz.

Buradaki RAM İnceleme sizin alıcaklarınızın beyazı (MHZ farklı ama tasarım aynı bu modellerde) ve 51 mm yüksekliği var. Sanırım kasa tanıtımında anakart ile radyatör arası 6 cm diyordu sorun olmaz .

Buradaki RAM İnceleme sizin alıcaklarınızın beyazı (MHZ farklı ama tasarım aynı bu modellerde) ve 51 mm yüksekliği var. Sanırım kasa tanıtımında anakart ile radyatör arası 6 cm diyordu sorun olmaz .

Diyelim ki olmadı ön tarafa takmak istedim. Ön taraftaki 2 fanı üste alıp oraya radyatör koyduğumda ön tarafta 1x kasa fanı ve 280mm radyatör fanları olacak. Bunların ışıklandırmasını birbirine uyumlu yapmam mümkün mü ?

Diyelim ki olmadı ön tarafa takmak istedim. Ön taraftaki 2 fanı üste alıp oraya radyatör koyduğumda ön tarafta 1x kasa fanı ve 280mm radyatör fanları olacak. Bunların ışıklandırmasını birbirine uyumlu yapmam mümkün mü ?
1 tane fanı takacak yeriniz kalmayacak. Işıklandırmayı anakart üzerinden kontrol edersiniz.

Geri
Yukarı