CM Masterbox TD500 Mesh ARGB alınır mı?

• Konuyu başlatan omrmut
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 87
  • Görüntüleme 20B
Benim fanlarda traktör sesi var , sizde de var mı ?
Daha önce masaüstü kullanmamıştım ama bu fiyattaki bir kasadan bu ses gelmemeli bence. Evet sesliler ama kendim %36'da çalıştırıyorum 50C° kadar o zaman sessizler. CM biraz pintilik yapmış gibi, 300TL'ye satılan 3'lü CM fanlar bile 1600 Rpm hızındayken bunlar 1200 Rpm.

Daha önce masaüstü kullanmamıştım ama bu fiyattaki bir kasadan bu ses gelmemeli bence. Evet sesliler ama kendim %36'da çalıştırıyorum 50C° kadar o zaman sessizler. CM biraz pintilik yapmış gibi, 300TL'ye satılan 3'lü CM fanlar bile 1600 Rpm hızındayken bunlar 1200 Rpm.
Dediğim gibi hızlar yeterli şık duruyor ama o traktör çalışıyormuş gibi ne bileyim bişey sürüyormuş gibi çalışıyor hiç hoş değil takıntı oldu şuan ben iade ederim ya. Kasa önerin var mıdır ? Sistem 5600x , rtx 3070 suprim.

Bu kasanın kalitesi daha iyi gibi geliyor bana, fanlarda yüksek kaliteli olması lazım(3'lü seti 700/800 civarı galiba). TD500'e göre bir tık daha küçük ve beyazı çok hoş.

Benim fanlarda traktör sesi var , sizde de var mı ?
Selam, evet o ses bende de var. Fanları çalıştırıyor olsam kasayı iade etmeye kadar giderdi ama zaten çalıştırmıyorum, auto'da duruyor. 1K'ya yakın parayı yalnızca kasaya verdiğin bir senaryo için hoş değil gerçekten. Ama kasanın kendisinden - tasarımından çok memnunum.

Selam, evet o ses bende de var. Fanları çalıştırıyor olsam kasayı iade etmeye kadar giderdi ama zaten çalıştırmıyorum, auto'da duruyor. 1K'ya yakın parayı yalnızca kasaya verdiğin bir senaryo için hoş değil gerçekten. Ama kasanın kendisinden - tasarımından çok memnunum.
Maalesef bende tasarımdan çok memnunum ama ses... Traktör 😁

Ben bir ara kendimi aşırı pimpirikli olmakla suçladım bu fanlar yüzünden :) Halbuki alakası yok, bu kadar üst segment bir üründe böyle bir ses kabul edilemez. RPM'yi biraz artırsan hemen kendini belli etmeye başlıyor fanlar.

Aslında imkan olsa fansız kasa almak lazım, fanları ayrıca kendin seçebiliyor olman daha hoş olurdu.

Ben bir ara kendimi aşırı pimpirikli olmakla suçladım bu fanlar yüzünden :) Halbuki alakası yok, bu kadar üst segment bir üründe böyle bir ses kabul edilemez. RPM'yi biraz artırsan hemen kendini belli etmeye başlıyor fanlar.

Aslında imkan olsa fansız kasa almak lazım, fanları ayrıca kendin seçebiliyor olman daha hoş olurdu.
Bence de öyle iade edebilirim yerine güzel bir kasa ve fan önerisi alabilirsem. 420 mm olması lazım ekran kartı yerinin geniş ve ferah bi kasa istiyorum görsellik önemli :/

Hocam selamlar bende bu kasadan aldım fanlar pwm destekli mi? Bir de bunların girişlerini anakartın neresine takacağız? Bir türlü bağlantıyı yapamadım. Beyaz olan dişi giriş 3 pinli diğer 2 tanesi 2 pinli bunları nasıl birbirine bağlayıp anakarttan kontrol edeceğiz? Bende 3+ 1 egzoz fan var 4 tanesini bir kabloya bağlayıp anakarttan kontrol edebilir miyiz?

Dosya Ekleri

• 27EA596C-459B-4B52-9C57-1785796B112D.png
    27EA596C-459B-4B52-9C57-1785796B112D.png
    709,6 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ürünü satın aldınız mı? Tasarım olarak benim de aşırı derecede beğendiğim bir model.
Değil 900, 1500TL olsa yine alırım.
Normalde İtopya'dan alışveriş yapacak biri değilim ancak el mahkum, stok onlarda var diye verdim siparişi :D

Eki Görüntüle 532152
Almak isteyen arkadaşlar öneririm, her açıdan iyi bir kasa.

Eki Görüntüle 535173

Arctic Liquid Freezer II 240 alıp kasanın yukarısına monte etmek istiyorum da rica etsem kasanızın üst kısmından 6-7 cm aşağı ölçebilir misiniz? RAM'leri kurtarıyor mu diye merak ediyorum. Anakartım ASUS B550-F

Yeni konular

Geri
Yukarı