CM MasterLite 600W +80 PSU Yüksek Ses Sorunu

Shansur

Kilopat
Daha fazla  
Geçen gün Cooler Master Masterbox Lite 5 kasa aldım. Ve içerisinde Cooler Master MasterLite 600W +80 güç kaynağı bulunmakta. Gerçekten hayal kırıklığı yaşadım, PSU bana göre ( kişiden kişiye değişir ) çok sesli çalışıyor. Daha sonra topladıgım başka bir sistem vardı ve onda High Power 400 W +85 PSU taktık. Gerçekten o kadar sessiz çalışıyor ki CPU fanını durdurduğum zaman sanki kasa çalışmıyor gibi. Şimdi sizden ricam şu yönde. Bu Cooler Master PSU’ yu satıp yerine belirttiğim High Power PSU’ yu alayım mı ? Kullanan, fikri olan bir öneride bulunsun rica ediyorum. Hayırlı günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olay servise göndermek degil kullanan veya fikri olan var mı diye araştırıyorum. Satarım yada 10 gün bilgisayarsız kalacağıma
Ses biraz fazla bu gerçek ama diğer kullananarda bi sıkıntı çıkmamıştı 10 günden birşey olmaz servise gönderin.

Önerebileceğiniz sessiz 600W PSU var mı ? @Neko
Amazondan alababilirmisiniz?
Çünkü Türkiye'de Evga güç kaynağı kalmamış sanki.

Amazondan alabilirseniz Evga 600BQ ve ya 600GQ alınabilir.

Türkiye içinde ise Aerocool KCAS 600W 80+ Bronze alınabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı