CM MB511 650W vs Dark Guardian + HP 750W Gold

carbon3180

Kilopat
Daha fazla  
CM PSU ile birlikte geldiği için pek önermiyorum çünkü CW sorunu çıkanlar çok gördüm. Dark kasa hakkında firma çok övmüştü fakat videolar haricinde pek bilgim yok. Tabii ben olsam alt tarafı seçerim çünkü hem PSU değeri olarak hem de kalitesi olarak daha iyi. Kasa kısmına gelirsek CM daha hoş görünüyor fakat performans önde benim için. Bu arada sistemini belirtmemişsin, iki PSU'da karşılıyor olarak düşündüm.

CM PSU ile birlikte geldiği için pek önermiyorum çünkü CW sorunu çıkanlar çok gördüm. Dark kasa hakkında firma çok övmüştü fakat videolar haricinde pek bilgim yok. Tabii ben olsam alt tarafı seçerim çünkü hem PSU değeri olarak hem de kalitesi olarak daha iyi. Kasa kısmına gelirsek CM daha hoş görünüyor fakat performans önde benim için. Bu arada sistemini belirtmemişsin, iki PSU'da karşılıyor olarak düşündüm.
R5 3600 ve 5700 XT Nitro+ var. 650W minimum öneriliyor. Çok arada kaldım. Alttaki PSU olarak daha güzel. Üstteki Kasa olarak daha güzel. Bende Cooler Master' ın PSU sundan korkuyorum.

Sistem olarak güçlü parçalar kullanıyorsun bence hem sorun çıkmaması için hem de PSU 750W rahat çalışsın diye alttaki sistemi seç. Sistemin harcadığı W konusunda çok bilgili değilim ama 650W zorlar bence. Ayrıca ben de R5 3600 ve 5700 Gaming X odaklı sistem topluyorum. Aldığım farklı marka bir kasada 700W 80+ PSU içinde CW sorunu çıktı ve şimdi uğraşıyorum malesef...

Biraz daha bekle bence daha iyi cevaplar gelebilir.

Dark Guardian Pro olarak güncelledim. Anakartımda Argb girişi yok. Gücü direk PSU' ya bağlayıp kumanda ile kontrol edeceğim. 1291 TL tutuyor.

ARGB için para ekstra para vermeyin.

Pro'da hem RGB hem fan hızları kumanda ile ayarlanabiliyor. Dark Guardian'da kontrolcünün üzerindeki tuş ile fan hızını ayarlıyorsun. Arka paneli çıkarıp tuşa basman gerekiyor ve ARGB olmadan kasanın LED'lerini kontrol edemiyorsun. Cooler Master MB511 alsam da aynı sorunu yaşayacağım. Cooler Master için ayrıca fan çoklayıcı almam gerekecek. Kasamda tek SYS_FAN girişi var.

Yeni konular

Geri
Yukarı