MB511 vs Dark Guardian Pro

Öyle bir şey olması imkan yok.
Sen zaten kararını vermişsin, peki niye burda konu açıp bize soruyorsun hangi kasayı alman gerektiğini? Dark Guardian daha iyi demişsin, diğer kullanıcı sorun yaşamış imkan yok demişsin. Bu konuyu boşuna açmışsın.
MB511 daha kalite bir kasa. Tek dezavantajı var oda fanların sesli çalışması. Dark Guardian da kalite marka olabilir. Ama karşılaştırdığınız marka ''Cool Master''.
MB511'de fanlar molexe bağlı o yüzden tam gaz çalışıyor. O fanları bir şekilde anakarta bağlamak gerek ancak öyle iyi olur.

MB511 daha kalite bir kasa. Tek dezavantajı var oda fanların sesli çalışması. Dark Guardian da kalite marka olabilir. Ama karşılaştırdığınız marka ''Cool Master''.
İşte böyle bir yorum bekliyordum.
Sen zaten kararını vermişsin, peki niye burda konu açıp bize soruyorsun hangi kasayı alman gerektiğini? Dark Guardian daha iyi demişsin, diğer kullanıcı sorun yaşamış imkan yok demişsin. Bu konuyu boşuna açmışsın.
Fikir almak istedim Allahım ya Rabbim ya.

İşte böyle bir yorum bekliyordum.

Fikir almak istedim Allahım ya Rabbim ya.
Bir tarafta kaç yıllık tecrübe, köklü firma Cooler Master bir tarafta ise Dark var. Bir kullanıcı size Dark gibi bir markanın kasasını MB511 ile kıyaslamanız bile hata demiş ve siz ''Bence dark daha iyi'' diyerek cevap vermişsiniz yani kararınızı vermişsiniz. Diğer bir kullanıcı ise zaten Dark Guardian kullanıcısı ve yaşadığı sorun ve sıkıntıları dile getirmiş ve bu sefer ''Öyle bir şey olmasına imkan yok'' demişsiniz. Ne fikrinden bahsediyorsunuz Allah aşkına? Siz zaten kendi kararınızı vermişsiniz. Böyle ''James Donkey mi yoksa SteelSeries mi'' diye konu açıp, birisi SteelSeries dediğinde küfürü basan bir topluluk var, onlardan birisiniz sanırım. Siz kararınızı vermişsiniz ama istiyorsunuz ki diğer herkeste sizin gibi ''Bu iyi'' desin ki içiniz rahatlasın. Adam canlı kanıt sana işte ben kullandım alma diyor sen imkan yok diyorsun.

Çok umrumdaydı zaten düşünceniz banlayın beni zaten trollük yüzünden ban yiyen farXX hesabımda moderatör “Ryzen 7 2700X alsam (PC’ye yazmış) virüs bulaşır mı?”Diye yazmış ben koronavirüs demek istemiştim lütfen o hesabımı açın bunu banlayın yetti artık.

Bu arkadaşı Donanım Arşivi'nin forumu paklar arkadaşlar. Benden söylemesi. İstediği gibi yazım yanlışı yapar, troller, James Donkey/Rampage vb. güzellemesi falan yapar. Kimse de bir şey demez orada. Doğal ortam gibi düşünün.

Bu arkadaşı Donanım Arşivi'nin forumu paklar arkadaşlar. Benden söylemesi. İstediği gibi yazım yanlışı yapar, troller, James Donkey/Rampage vb. güzellemesi falan yapar. Kimse de bir şey demez orada. Doğal ortam gibi düşünün.
Yazım yanlışı yapsın onu boşverelim, zaten kararını vermiş bize soruyor biz MB511 diyince Dark daha iyi diyor. O zaman niye konu açtın burada? Bizim fikrimiz önemsizse niye böyle bir forumda bulunuyorsun ki yani? Üstelik çift hesap kullanımı yapıyor kendi ağzıyla itiraf etmiş, raporlayın arkadaşı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı