CM MH752 vs SENNHEİSER GSP 350

Tiger1

Hectopat
Kısa zaman içinde bu iki kulaklıktan birini almayı planlıyorum sizce hangisi ses konusunda daha başarılıdır? Artıları ve eksileri nelerdir paylaşırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
MH752 ses kalitesi konusunda bir tık, konfor konusunda ise birkaç tık daha önde. Yine de GSP 350 de çok güzel bir kulaklıktır. MH752, Game Zero'nun rakibi.

tam gsp 350 ye karar veriyorum forumda gezerken birisi mh 752 yi övüyor veya senin yorumunu görüyorum tekrar kararsız kalıyorum bu sefer mh 752 şartlanıyorum gsp 350 hakkında iyi şeyler görüyorum yine kararsız kalıyorum 3 aydır kulaklık araştırıyorum bir türlü karar veremedim hayata karşı enerjim kalmadı artık :D

Ses kartı konusunda GSP 350 Dolby destekli olduğundan ses kartı kısmında daha iyi olduğunu düşünüyorum. Ama kendi sesleri daha çok ön planda diye düşünüyorum çevrenizde kulaklığı deneyimleme imkanınız var mı?
Ancak gene de GSP 350 sanırım daha pahalı.

Dediğim gibi MH752 daha iyi ama bu GSP 350'yi kötü yapmıyor. İçinize hangisi sindiyse onu alın. İkisi de pişman etmez.

Yine de tekrardan belirteyim ben GSP 350'nin mikrofonu dışında pek bir artısı yok MH752'ye, her yönden daha iyi bir kulaklık MH752.

Edit : Özellikle konfor konusunda MH752 çok daha iyi.

Ses kartı konusunda GSP 350 Dolby destekli olduğundan ses kartı kısmında daha iyi olduğunu düşünüyorum. Ama kendi sesleri daha çok ön planda diye düşünüyorum çevrenizde kulaklığı deneyimleme imkanınız var mı?
Ancak gene de GSP 350 sanırım daha pahalı.

mediamarkt'a baktım iki kulaklıkta yok dediler . teknosa ve vatanda zaten hiçbir türlü deneme imkanı tanımıyorlar. gsp 350 alırsam eğer 850 tl fiyatı. mh 752 alırsam eğer 720 tl fiyatı.

mediamarkt'a baktım iki kulaklıkta yok dediler . teknosa ve vatanda zaten hiçbir türlü deneme imkanı tanımıyorlar. gsp 350 alırsam eğer 850 tl fiyatı. mh 752 alırsam eğer 720 tl fiyatı.
Alternatif olarak internetten satın alıp deneyip iade edebilirsiniz ancak iade şartlarını dikkat etmek lazım, bazıları hijyen dolayısıyla kabul etmeyebiliyor örneğin İtopya.

Alternatif olarak internetten satın alıp deneyip iade edebilirsiniz ancak iade şartlarını dikkat etmek lazım, bazıları hijyen dolayısıyla kabul etmeyebiliyor örneğin İtopya.
gitti gidiyoru arıyorum şuan cayma hakkı konusunda eğer öyle bi imkan varsa mh 752 siparişi verecem
satış kodu falan istiyorlar müşteri temsilcisine bi türlü bağlanamadım . itopyada da değişim olmuyormuş nereden alacam bu kulaklığı ben yahu .

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı