Sennheiser GSP 300 vs CM MH752 vs SteelSeries Arctis 5

Sezergumus

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
Yaklaşık 500 - 600 TL bütçem var.
Sennheiser GSP 300, Cooler Master MH 751/ 752, SteelSeries Arctis 5 modelleri arasında kaldım.
Bana GSP 300 daha mantıklı gibi geldi ama sizin de fikrinizi almak istedim. Bu hafta içerisinde almayı düşünüyorum.
Karar verebilirsem yarın alacağım. Bu fiyat bandında önerebileceğiniz başka kulaklık varsa onlara da bakabilirim.
Bu arada ALC887 onboard ses kartım var. @Batuhan A.

Son düzenleme:
@Y.Burak Şahin HS60 kullanıp memnun kalmayan arkadaşım vardı ondan dolayı pek sıcak bakmadım.
Sizce nasıl? GSP 300 ile kıyasladığımızda ne düşünüyorsunuz? HS70'de ses kartı geliyor mu?
Bir de videolardan gördüğüm kadarıyla HS70'in mikrofonu çok kalitesiz galiba.

@Y.Burak Şahin Arkadaşımla discord üzerinden konuşurken oyun oynayacağım. R6 ve CS:GO gibi FPS oyunları oynuyorum ses kasmam önemli ve karşıya giden sesin anlaşılabilir, cızırtısız olması önemli.
Ben GSP 300 ile Arctis 5 arasında kalmıştım, Cooler Master pek sıcak gelmedi bana. GSP 300'e karar vermiştim ama ALC887 ses kartım var ve galiba kötü o yüzden sorun yaratabilir diye düşündüm ve ses kartlı bir modele yönelmek daha mantıklı gibi geldi. SteelSeries Arctis 5 ve GSP 350 kafamı karıştırdı.
GSP 350 şu an bütçemi aşıyor o yüzden onu alacaksam beklemem lazım.

Ses kartınız orta seviye sizi üzmez ama ses kartlı bir kulaklık daha iyi olur diye düşünüyorum. GSP 300'de güzel kulaklık ama rekabetçi oyunlar için Razer daha iyi bir seçenek.

Ses kartınız orta seviye sizi üzmez ama ses kartlı bir kulaklık daha iyi olur diye düşünüyorum. GSP 300'de güzel kulaklık ama rekabetçi oyunlar için Razer daha iyi bir seçenek.
Razer daha önce kullanmadım forumda da çok önerildiğini görmedim. GSP 300'den neden daha iyi sizce? Sizce alsam beğenmezsem iade edebilir miyim?
@Batuhan A. Sizin de görüşlerinizi almak isterim.
@Y.Burak Şahin kulaklığı inceledim gayet güzel gözüküyor ama pişman olmak istemiyorum sizce bu kulaklığı GSP 300'den daha iyi yapan şey nedir?

Son düzenleme:
Razer daha önce kullanmadım forumda da çok önerildiğini görmedim. GSP 300'den neden daha iyi sizce? Sizce alsam beğenmezsem iade edebilir miyim?
@Batuhan A. Sizin de görüşlerinizi almak isterim.
@Y.Burak Şahin kulaklığı inceledim gayet güzel gözüküyor ama pişman olmak istemiyorum sizce bu kulaklığı GSP 300'den daha iyi yapan şey nedir?
Ben de bu kulaklıklar arasında kaldım ve yakın zamanda gerek technopat gerek ise yabancı forumlarda baya araştırma yaptım. Yazıkların arasında en iyisi olarak MH752 olarak görülüyor fakat GSP300'ün mikrofonu bir tık daha iyi deniyor. Ama GSP300'ün kablosu ya da mikrofonu sökülmüyor. Dolayısıyla MH752 daha iyi bir seçenek diye düşünüyorum. Hem daha az kaba bir görünümü var sök mikrofonunu günlük hayatta kullan hiç sırıtmaz. Ayriyeten Cloud Alpha ya da Cloud II 'ye de bakabilirsiniz. Razer'ın GSP 300'den daha iyi olduğunu kesinlikle sanmıyorum. Sonuçta Sennheiser oldukça bilinen kaliteli bir kulaklık markası.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı