CM Pulse MH320 VS Gamepower Medusa 7.1 Kulaklık Tercihi

İkisi de kaliteli ama benim tercihim Medusa'dan yana olurdu.
Hem kaliteli, hem şık ve hem de kafa bandı var. 7.1 sesi de gayet kaliteli.

Son düzenleyen: Moderatör:
CM MH320 kullandım gayet iyi kulaklık. Yalnız fiyatı 160 TL'yken almıştım. Uçmuş fiyatı. Aynı fiyat aralığında daha iyileri varsa onları da inceleyin.

Gamepower Medusa ve tüm Gamepower ürünleri ve buna benzer markalar dünyanın en kalitesiz ürünlerini üretiyorlar. Neden mi? Hepsi Çinde toplu olarak üretiliyor ve markalara dağıtılıyorlar. Bu kalitesiz ürünleri alan Gamepower, James Donkey, Rampage gibi markalar bunun üstüne marka isimlerini ve logolarını yapıştırıp satışa sunuyor. Ucuz olmalarının sebebi ise fiyatı düşürmek için en kalitesiz malzemeleri kullanmaları. Biz bu forumda bu markaların hiç bir ürünlerini önermiyoruz.
Benim tavsiyem CM Pulse MH320'den yana olucaktır.

Bu tarz ürünlerin kıyaslamasını yaparken kullanıcı feedbacklerini araştırın. Yakın zamanda bir arkadaşıma kulaklık almak için Gamepower ve Steelseries arasında gidip geldik. Doğrusunu söylemek gerekirse düşük fiyat çok fazla rol oynuyor satın almada. Zaten bu yüzden kazanıyorlar ne kazanıyorlarsa. Fakat uzun süreli kullanımlarda Gamepower'ın kulakları ciddi şekilde ağrıttığını ve kısa süre içerisinde bozulduğu yönünde haberler aldık. Sonrasında Steelseries aldık. Ekipmanlar bilgisayar kadar önemli değil diyoruz fakat kullanım konforunu da es geçmememiz gerek.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı