CM TD500 Mesh Fan Önerisi

Ya o zaman 3'e 3 olacağından pozitif hava akımı olmaz. Üstteki öne yakın olan fan temiz havayı direk atacak. Arkaya ve onun hemen üstüne taktığın ön tarafa uzak olacağı için temiz havayı atmaz. Yani üst tarafta taktığın fan eğer öne çok yakın olursa önden çekilen hava içeriye ulaşmadan hemen dışarı atacaktır.

-------
Kasanın arkasına Akasa Viper 12 cm almayı düşünüyorum. Üst kısmına da RGB li bir egzoz görevi gören bir fan istiyorum. 100 TL yi çok geçmeyecek şekilde. Öneriniz var mı
?
Üst tarafa takacağım fanı direk CPU nun yani kasanın arka tarafına yakın yere takacağım .

Arctic 120 pwm öneririm hava basıncı olsun CFM değeri çok iyi tavsiye ederim.
Aklımda var zaten tam şimdi bunu araştırıyordum. Anakartım x570 plus. kontrol edebilmem için giriş yeri mevcut. Rgb si yok ama yine de inceliyorum. Peki bu fanın içinden direk kontrol edebilmem için girişi çıkıyor mu ?
Arctic 120 pwm öneririm hava basıncı olsun CFM değeri çok iyi tavsiye ederim.
İki tane ARctic 120 Pwm alsam daha mı iyi sizce? Ben arkaya Akasa Viper üst tarafa da daha uygun fiyatlı almayı düşünüyorum. Çok fark eder mi ki ?

Son düzenleme:
Aklımda var zaten tam şimdi bunu araştırıyordum. Anakartım X570 PLUS. Kontrol edebilmem için giriş yeri mevcut. RGB'si yok ama yine de inceliyorum. Peki bu fanın içinden direk kontrol edebilmem için girişi çıkıyor mu?

İki tane Arctic 120 pwm alsam daha mı iyi sizce? Ben arkaya Akasa Viper üst tarafa da daha uygun fiyatlı almayı düşünüyorum. Çok fark eder mi ki?

Ben kullanıyorum Cooler Master H500 kasamda memnunum iki adet almıştım üst tarafa taktım 4 pinli BIOS'tan kontrol edebilirsin.

Geri
Yukarı