Cooler Master TD500 mesh egzoz fan önerisi

Şu fanın siyahını yapmak çok mu zor kardeşim neden yapmıyorlar anlamıyorum. O kadar çirkin gözükmese bende alacaktım ama görünüşte önemli.

Hocam kasanız RGB dolu ise yansımalardan beyza gibi gözüküyor sarı renk.
Yani reeven hans diye bir kule tipi soğutucu var en azından o öyle gözüküyor. Bu arada onun da fanları sarı.

.
Hocam şu fanlar bir mükemmel. 12 cm yuvaya takılabilen 14 cm bir fan. Çok da ucuz. Air Flow'u 109.55 CFM.
Ben de bu fanı almayı düşünmüştüm fakat sığma konusunda sorun yaşanır mı kısmında tereddüt ettim. 12cm yuvaya takılır fakat 145mm yer kapladığı yazıyor o yüzden işlemci soğutucusuna çarpma vs dar alan oluşur mu diye emin olamadım. Ondan dolayı CoolerMaster MasterFan Pro 120mm almaya doğru gitmiştim. Siz Akasa Viper R modelini egzoz fan olarak mı kullanıyorsunuz ve hangi model kasanız var acaba?

Hayır hocam kullanmıyorum ama test etmştim. Hava akışı kasanızla gelen fanlarda çok daha iyi performans verecektir. Bence alın işlemci soğutucusuna deyme yapmaz.

Merhaba arkadaşlar,
CM TD500 mesh kasa için bir egzoz fan önerisine ihtiyacım var. Sistemi sinerji üzerinden topladığım için direkt olarak sinerjide satılan fanlardan bir tane almayı düşünüyorum, çok pahalı olmayacak şekilde bir egzoz fan önerisinde bulunabilir misiniz?
Akasa Viper r-s Flow düşünüyordum 120mm yuvaya sığan 140mm bir yapısı olduğu için fakat kasaya sığdırma konusunda bir sorun yaşanır mı yaşanmaz mı emin olamadım, ayriyeten daha uygun fiyatlı olan "Akasa AK-DFS122512L 120 mm" modelini egzoz fan olarak kullanmak yeterli olur mu? Sistemde sıvı soğutma kullanılmıyor.
Merhaba,
biraz geç yazıyorum kusura bakmayın. Sinerji’den TD 500 Mesh kasayı kaç liraya almıştınız? Ayrıca mesh olup olmadığını nereden anladınız? Hiçbir TD 500‘nin yanında Mesh yazmıyor. Ben de almak istiyorum da o yüzden sordum.

Merhaba,
biraz geç yazıyorum kusura bakmayın. Sinerji’den TD 500 Mesh kasayı kaç liraya almıştınız? Ayrıca mesh olup olmadığını nereden anladınız? Hiçbir TD 500‘nin yanında Mesh yazmıyor. Ben de almak istiyorum da o yüzden sordum.
Bu kasa şuanda bulunamıyor. Anca ikinci el bulabilirsin sıfır olarak satılmıyor.

Geri
Yukarı