CMD açılıp kapanıyor

asoyunlar

Centipat
Daha fazla  
CMD bir kere açılıp kapanmıştı ama sorun etmedim ama uzun bir süre geçti ve şu an bilgisayarımı açtığımda CMD art arda 4-5 tane açılıp kapandı nasıl çözerim? Ayrıca bazen oyunları açtığımda oyun kısa bir süre belki salise donup geliyor. Bilgisayarda virüs mü var?

CMD bir kere açılıp kapanmıştı ama sorun etmedim ama uzun bir süre geçti ve şu an bilgisayarımı açtığımda CMD art arda 4-5 tane açılıp kapandı nasıl çözerim? Ayrıca bazen oyunları açtığımda oyun kısa bir süre belki salise donup geliyor. Bilgisayarda virüs mü var?

Normal.

CMD'yi yönetici olarak çalıştırın. Açıldığında,
SFC /scannow yazın. Taramanın bitmesini bekleyin ve bir hata bulduğunu yazarsa bilgisayarı yeniden başlatın. Virüs olma ihtimali var. Görev yöneticisinde isteminiz dışında çalışan bir işlem var mı onu kontrol edin.

Benim bilgisayarda da nadir de olsa 3 kere açılıp kapanıyor. Normal bir şey bana göre ama yine de bir tarama yapın isterseniz.

CMD'yi yönetici olarak çalıştırın. Açıldığında,
SFC /scannow yazın. Taramanın bitmesini bekleyin ve bir hata bulduğunu yazarsa bilgisayarı yeniden başlatın. Virüs olma ihtimali var. Görev yöneticisinde isteminiz dışında çalışan bir işlem var mı onu kontrol edin.
İyi dediniz onu hocam.

Görev zamanlayıcısını hiç kontrol ettin mi?
Kontrol etmediysen görev zamanlayıcı kitaplığından
(Kullanıcı oturum açtığı zaman açılış.) yazanları kontrol et.
Şüpheli bir şey görürsen devre dışı bırak sorunu çözecektir.

Kısaca görev zamanlayıcıyı kontrol et. Oradan oturum açmadan sonra olan herşeyi kontrol et.

Geri
Yukarı