CMD ile diski silmeye çalışınca hata veriyor

Yusuf5432

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben disk D'yi silmeye çalıştım ama silinmiyor böyle hata veriyor. Çözümünü bilen var mı?

1699549865726.png

Sistem bölümünü silmeye kalkarsan izin vermez. D olduğuna emin misin? Disk boyutlarını dikkate alarak ilerleyin. Sistem içinden silmek varken neden CMD?
Knk Ben Windowsun yüklü olduğu diski silmeye çalışmadım d yi silmeye çalıştım ama d nin üstündede sistem verileri yazıyodu,

Sistem bölümünü silmeye kalkarsan izin vermez. D olduğuna emin misin? Disk boyutlarını dikkate alarak ilerleyin. Sistem içinden silmek varken neden CMD?
çünki disk yönetiminden silemiyorum izin vermiyo

Son düzenleme:
Disk yönetiminden izin vermiyor ise orada sisteme ait dosyalar olmalı. Yedekleme vs almış olabilir. Disk yönetiminden bölümün resmini alabilir miyiz? Gizli dosyalar ve korunan işletim sistemi dosyaları açılmış halde oraya bakmak lazım sistem dosyaları var mı. O bölümde sistem koruması açık mı birde ona bakmak lazım.

Disk yönetiminden izin vermiyor ise orada sisteme ait dosyalar olmalı. Yedekleme vs almış olabilir. Disk yönetiminden bölümün resmini alabilir miyiz? Gizli dosyalar ve korunan işletim sistemi dosyaları açılmış halde oraya bakmak lazım sistem dosyaları var mı. O bölümde sistem koruması açık mı birde ona bakmak lazım.
ben d diskini tamamen temizledim ama olmadı windows c diskine kurulu

Geri
Yukarı