CMD ile Windows etkinleştirmek zararlı mı?

Mr.Efe

Picopat
Geçen okuldan geldim. CMD kullanarak Windows 10'u etkinleştirmiş komşu çocuğu deneme sürümü yazısını görünce. Bende sordum deneme sürümü yazısına ne oldu dedim?
CMD ile etkinleştirdim dedi. Virüs bulaşmış mıdır? Cevaplarınızı bekliyorum.

Deneme yazısını kaldırıp normal kullanmaya devam edebilirsin. İllaki lisans alman gerekmiyor W10 kullanmak için. Firmada bu şekilde piyasaya sürüyor zaten.

Slmgr ile etkinleştirmiştir büyük ihtimal, slmgr ile etkinleştirdiyse bir sorun olmaz.
Büyük ihtimalle cmd ile KMSpico'ya bağlandırttı cmd ile.
Deneme yazısını kaldırıp normal kullanmaya devam edebilirsin. İllaki lisans alman gerekmiyor W10 kullanmak için. Firmada bu şekilde piyasaya sürüyor zaten.
Deneme yazısını kaldırmamışki.Ayarlardan baktım Windows 10 Pro etkinleştirildi diyor.
Slmgr ile etkinleştirmiştir büyük ihtimal, slmgr ile etkinleştirdiyse bir sorun olmaz.
Slmgr'den başka komutlarda kullandığını söyledi. Sorun olur mu? Eski deneme sürümüne nasıl dönebilirim?Korsan sunucular'a bağladığından şüpheliyim.

Cihazda gömülü key varsa eğer, Home ve Pro volume sürümler otomatik olarak internete bağlandığında ve güncellemeler yapıldığında, otomatik olarak etkinleştirir kendini. CMD ile (command prompt line) bağlantılı lisans tanımlamaları ile girişim yapmak yasal key ile yapılırsa eğer sorun yok. Yasal olmayan 3 party, komut kullanılarak tanımlanmış fake serial ekleme yöntemleriyle KMS vb, o zaman lisansın devamlılığı bakımından sorun çıkabilir bunun garantisi yok. Donanımsal ve yazılımsal bir sorun kesinlikle çıkmaz gerek trial deneme sürümü genellikle 90 günlük olur, gerekse lisanslıda olsa PC sorunsuz şekilde çalışmaya devam eder. Kendim de, deneme sürümü olarak kullanıyorum, sağ alt kısımda beliren deneme sürüm yazısınıda remove watermark, yazılımı kullanarak kaldırıveriyorum masaüstü daha temiz açık görünsün diye. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı