CMD istenilen yere ulaşamıyorum

Kod hatalı galiba. Erişim engeliniz kalktı en azından, bir daha yaşarsanız önce yönetici olarak çalıştırırsınız. Kod hakkında yardımcı olamayacağım, bilgim yok çünkü. İlk görselde bir kelime eksikti ayrıca.

Eki Görüntüle 1529611

Kanka yaptım ama dosya bulunamadı tarzından bir şey diyor. Normalade D diskine açtığım dosyaya cmd ile bir dosya daha ekleyecektim. Udemy'de de adam göstermemiş nasıl yapılacağını...

Eki Görüntüle 1529614

Adamdaki ekran bu bende bu olmuyor hocam.
Hocam yanlış yapıyorsunuz. Öyle yazmayacaksınız. İlk önce o kısımdaki (D:\course-tr) kısmına geleceksiniz. Sonrasında o büyüktür işaretinden sonrakini yazacaksınız. Yanlış yapıyorsunuz.

Yok hocam onunla alakalı değil hala aynı.
1664303741959.png

Hocam buraya göre yapın.

Sanırsam bende senin yazdığın yerler Eki Görüntüle 1529660 bunları yazacağım fakat olmadı.
Aynen hocam.

Sanırsam bende senin yazdığın yerler Eki Görüntüle 1529660 bunları yazacağım fakat olmadı.
1664308164529.png

1664308178958.png

Hocam Windows 10 cmd'sinde bilgilendirme ingilizce olarak çıkıyor. Buradan hangisi işinize yarıyorsa onu bulun yanına /? ekini getirin. O komut hakkınd size detaylı bilgi verecektir. Şimdi uğraşmak isterdim ama her an kapatabilirim bilgisayarı. O yüzden yarım kalacak. Yarın size hepsini atarım.

Geri
Yukarı