Çözüldü CMD ve Chrome otomatik açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

KomandoEmre42

Kilopat
Daha fazla  
Son birkaç gündür bilgisayarı açmamla birlikte CMD ve Chrome da açılıyor. Virüs girdiğini düşünüyorum fakat Windows Defender'da da bir şey görünmüyor. Ne yapabilirim? Teşekkürler.

Çözüm
Geçenlerde aynısı bende de oldu. Pc açılınca CMD ekranı geliyor ardından Edge'de değişik bir reklam sayfası açılıyordu. PC başlangıcında bilinmeyen bir CMD komutu vardı sildim düzeldi. Sizinkide bu tarz bir şeyse bakıp silebilirsiniz.

CMD içinde ne yazıyor? Chrome anasayfa mı açıyor bir site mi? Hiçbiri belli değil.
İlk olarak sağlam bir AV ile tarat. Defender yetersiz.
Hocam CMD nin içinde Kullanıcı adları yazıyor bende de aynı sorun var takmıyorum virüsle bir alakası olmadığını düşünüyorum virüs olabilir mi?
Not: Kurt gibi adlar yazıyor.

Hocam CMD nin içinde Kullanıcı adları yazıyor bende de aynı sorun var takmıyorum virüsle bir alakası olmadığını düşünüyorum virüs olabilir mi?
Not: Kurt gibi adlar yazıyor.
Görmeden bilemem normal kendi kullanıcı yolunu gösteriyorsa tek satırda sorun yoktur.

Malware ile tarattım sorun çözüldü teşekkürler.
CMD içinde ne yazıyor? Chrome anasayfa mı açıyor bir site mi? Hiçbiri belli değil.
İlk olarak sağlam bir AV ile tarat. Defender yetersiz.
CMD ekranında herhangi bir yazı yoktu ve Chrome reklam sitesi açıyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu gibi sorunlar sizin de yaptığınız gibi Malwarebytes ile her zaman çözülüyor. Başka böyle durumlardan müzdarip varsa mutlaka aynı işlemi uygulasın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı