Çözüldü CMD'de Verilen Komutları Sıfırlama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ymengen

Hectopat
Dün bilgisayarıma format atarken harddisk sıfırlama işlemi yapmam gerekti ve CMD'yi açtım.
CMD'yi karıştırırken Shift+F2 (kopyalanacak son karakteri girin komutu) ve Shift+F4 (silinecek son karakteri girin komutu) kısayolunu kullandım ve bir şeylere bastım. Şu anda bilgisayar kendi kendine sürekli 3 tuşuna basıyor, numlock kapalıyken de pagedown tuşuna basıyor.
Numlocktan 2 hariç herhangi bir tuşa bastığımda 3'e basma işlemi duruyor, 2'ye veya backspaceye bastığım zaman tekrar basmaya başlıyor. Del tuşu ile silince sorun olmuyor.

CMD'ye verilen komutları sıfırlayabileceğim bir komut ya da yöntem var mı? Bilgisayarı kullanmak çok zor bir hal aldı. Yardımlarınızı bekliyorum.

Kesinlikle tuş takılması mevcut değildir.

Çözüm
Klavye ve fare USB'lerini çıkartın. Sonra tekrar oluyor mu bakın. Olmuyosada oluyorsada geri takın.

Cihaz laptop hocam belirtmediğim için kusura bakmayın. Fareyi çıkarttım klavye için de şöyle bir şey var, ben bir tuşa basmadan 3333 yazmaya başlamadığı için sorunun oradan olup olmadığını anlayamıyorum. Ama klavyeden de olduğunu sanmıyorum

Hard disk değiştim sorun çözüldü.
Klavye ve fare USB'lerini çıkartın. Sonra tekrar oluyor mu bakın. Olmuyosada oluyorsada geri takın.

Cihaz laptop hocam belirtmediğim için kusura bakmayın. Fareyi çıkarttım klavye için de şöyle bir şey var, ben bir tuşa basmadan 3333 yazmaya başlamadığı için sorunun oradan olup olmadığını anlayamıyorum. Ama klavyeden de olduğunu sanmıyorum

Çözüm
Be ncmd ye sc delet Vanguard yazdim ardindan sc delet vkg yazdim simdi geri cekmiyorum sürekli önüme nslookup.exe aciliyor kapatamiyorum kapatinca otomatik geri geliyor geri gidiyor cözüm nedir?

Cihaz laptop hocam belirtmediğim için kusura bakmayın. Fareyi çıkarttım klavye için de şöyle bir şey var, ben bir tuşa basmadan 3333 yazmaya başlamadığı için sorunun oradan olup olmadığını anlayamıyorum. Ama klavyeden de olduğunu sanmıyorum.

Sorun 1 ay kadar çözüldükten sonra yine aynı durumu yaşadım. Klavyeyi değiştirince sorun temelli çözüldü. Demek ki sorun tuş takılmasından kaynaklanıyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı