Kendi Kendine açılan sekme

Struggle-

Hectopat
Bugün dizi izlerken bir anda kendi kendine Opera'da bir site açıldı. Amazon'da ilaç gibi bir şeydi bu nedir? Ben trojan olduğunu düşünüyorum nasıl engelleyebilirm eğer virüs varsa?

Not: Paralı Antivirüs istemiyorum.

Reklam virüsü bulaşmış gibi gözüküyor, AdwCleaner ile sistemi tarat düzelmezse Kaliteli bir AV+ Malwarebytes ile tam tarama yap.

*AV önerilerim:
-Bitdefender (Çok kaynak kullanır)
-Kaspersky.

Yanlışlıkla bir reklama tıklamış olabilirsiniz veya sitenin kendisi otomatik olarak açıyor olabilir.

Virüs şüphesinden kurtulmak için Malwarebytes'ı indirin, kurun ve tarama yapın. 14 günlük premium deneme sürümü var fakat taramayı ücretsiz sürümde de yapabiliyorsunuz zaten.

Kaspersky'ın 30 günlük ücretsiz denemesiyle sistemi taratabilirsin.

Bugün dizi izlerken bir anda kendi kendine Opera'da bir site açıldı. Amazon'da ilaç gibi bir şeydi bu nedir? Ben trojan olduğunu düşünüyorum nasıl engelleyebilirm eğer virüs varsa?

Not: Paralı antivirüs istemiyorum.

Pop-up ya da virüs bunları anca bunları yapabilir. Malwarebytes ücretsiz deneme sürümü var onu kullan. Eğer olmuyorsa tarayıcını komple kaldır.

Tarayıcıyı sıfırlayın olmazsa görseldeki gibi hedefe bakın varsa silin düzelir. Örnek Chrome diğer tarayıcılar içinde geçerlidir.

Dosya Ekleri

• catscc.jpg
    catscc.jpg
    28,4 KB · Görüntüleme: 39

Geri
Yukarı