CMD'den Windows 10 etkinleştirmek zararlı mı?

3 aydır bu şekilde kullanıyorum, bir sorun görmedim. Kredi kartı bilgilerin çalınacak diyenlere itibar etmeyin. Yine de içinizin rahat etmesini istiyorsanız Kaspersky indirebilirsiniz.

Artı -1 Eksi
slmgr /ipk lisans kodu gibi komutlar yazdım. Performans azaltır mı, KMSpico gibi etki yapar mı?

Ben de eskiden öyle kullanıyordum. Benim bildiğim Windows'un kendi aracı ve kendi kodlar. Ben bu videoyla yapmıştım. Ki kanal sahibi de korsan içerik yaptığını hiç görmedim. Zaten herhangi bir hesap çalınması vs. olmaz. Herhangi bir adrese bağlanmıyorsunuz bildiğim kadarıyla. Bence içiniz rahat olsun. Bu forumda ne yazsan direkt korsan diye linçliyorlar. Tabii imkanınız varsa OEM alın.

Bu olay korsana girmiyor. Bunu yaparken bri KMSpico svsini bağlanıyorsunuz ve Windows'unuz aktif hale geliyor. Bir ne bir korsan denebilir. Ama tam olarak değil çünkü bir arada server var ve bu server üzerinden Windows 10 aktif oluyor şu an kullanılan KMSpico serverları yasadışı 2019'da desteklerini çekmişler. Bu konu hakkında can abimizin bir vidousu var istersen seyredebilirsin. (
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
)

Şahsen ben sorun yaşamadım tabii bundan önerdiğimi ya da sorun çıkmaz anlamı çıkarma, ek olarak ben internete bağlanmadan gerçekleştirdim tabii sonradan bilgisayarı internete bağladım hatta güncelleme falan da yaptım sorun çıkmadı şu ana kadar.

Bu olay korsana girmiyor. Bunu yaparken bri KMSpico svsini bağlanıyorsunuz ve Windows'unuz aktif hale geliyor. Bir ne bir korsan denebilir. Ama tam olarak değil çünkü bir arada server var ve bu server üzerinden Windows 10 aktif oluyor şu an kullanılan KMSpico serverları yasadışı 2019'da desteklerini çekmişler. Bu konu hakkında can abimizin bir vidousu var istersen seyredebilirsin. (
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
)

Eklemeyi unuttuklarım(ramazan kafama vurdu :) ) yasal olmadığı bilgisayırınız bir bot olabilir. Yani o server üzerinden sizin bilgisayarınıza ne yapcakları belli değil. Bilgisayarınız zombi oluyor bende kullanıyordum can abinin yayında anlattıklarından sonra format attım direk. Yani bilgisayarınıza napıcakları belli değil bilgniz olsun. Mavi ekransız günler dilerim.

Eklemeyi unuttuklarım(ramazan kafama vurdu :) ) yasal olmadığı bilgisayırınız bir bot olabilir. Yani o server üzerinden sizin bilgisayarınıza ne yapcakları belli değil. Bilgisayarınız zombi oluyor bende kullanıyordum can abinin yayında anlattıklarından sonra format attım direk. Yani bilgisayarınıza napıcakları belli değil bilgniz olsun. Mavi ekransız günler dilerim.

Windows Defender Kmseldı.exe SECOH-QAD.dll SECOH-QAD.exe autokms gibi dosyaları silmiş sanırım KMS gitti ancak 1-2 haftaya temiz kurulum yapacağım.

Geri
Yukarı