CMD'den Windows etkinleştirmek korsana mı girer?

Jobs

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Evet arkadaşlar soru açık hepimiz korsanın zararlarını biliyoruz ve son zamanlarda sıklıkla duyduğumuz gördüğümüz "CMD ile etkinleştirme" nedir zararlı mıdır? Biliyorsunuz ki her site güvenli olmuyor ve gerçekten bazen 10-15TL'nin bile önemli olduğu bir zamandayız. Sizce bu yöntem kullanılmalı mı forum da önerilmeli mi?

Windows'un resmi olarak kendi koyduğu birşeyi kullanmak ne zamandan beri korsana girdi? Yoksa ben mi yanlış biliyorum? Bu arada dediğiniz şey nedense ben denediğimde olmuyor. Ve neden Microsoft bedava bir şey versin ki? Ben kendimle çeliştim bu mesajda :D.

2019 yılına ait bir konuda bir kişi yasal olduğunu söylemiş;

Para
Evet arkadaşlar soru açık hepimiz korsanın zararlarını biliyoruz ve son zamanlarda sıklıkla duyduğumuz gördüğümüz "CMD ile etkinleştirme" nedir zararlı mıdır? Biliyorsunuz ki her site güvenli olmuyor ve gerçekten bazen 10-15TL'nin bile önemli olduğu bir zamandayız. Sizce bu yöntem kullanılmalı mı forum da önerilmeli mi?
Para vermek istemiyorsan home editionu indirebilirsin. Diğer türlü yaptığın etik bir iş değil.

Teknik olarak para ile almanız gereken bir şeyi bedava kullanıyorsunuz. Normalde Technopat korsana destek vermez ancak bu konuyu neden kapatmadılar anlamadım.

Korsan bir şeyi önerdiğimi göremiyorum ama siz bilirsiniz.

Yine KMS tarzı bilinmedik bir sunucuya bağlanıyorsun, 15 TL güvenliğinden önemli ise CMD kullanarak etkinleştirebilirsin.

Para

Para vermek istemiyorsan Home Edition'u indirebilirsin. Diğer türlü yaptığın etik bir iş değil.

KMS Windows hizmeti diye biliyorum bu arada kendim için değil genel anlamda sordum kendim Windows 10 Pro lisanslı kullanıyorum zaten.

Windows'un resmi olarak kendi koyduğu birşeyi kullanmak ne zamandan beri korsana girdi? Yoksa ben mi yanlış biliyorum? Bu arada dediğiniz şey nedense ben denediğimde olmuyor. Ve neden Microsoft bedava bir şey versin ki? Ben kendimle çeliştim bu mesajda :D.

Ben imzamda gördüğünüz test sistemde denedim Windows 8.1 idi.

2019 yılına ait bir konuda bir kişi yasal olduğunu söylemiş;

Karışık vallahi :)

Korsan bir şeyi önerdiğimi göremiyorum ama siz bilirsiniz.

KMS Windows hizmeti diye biliyorum bu arada kendim için değil genel anlamda sordum kendim Windows 10 Pro lisanslı kullanıyorum zaten.

Ben imzamda gördüğünüz test sistemde denedim Windows 8.1 idi.

Karışık vallahi :)

Yanlışın var, KMS Windows Servisi değil.

Geri
Yukarı