CMD'yi Utilman Yaptıktan Sonra Açılmıyor

Makaleler
115
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sorun aynen başlıktaki gibi. Şifremi unuttuğum için böyle bir yola başvurdum. Ama hiçbir işe yaramadı. Üstelik erişim kolaylığı tuşuna tıklayınca hiçbir şey olmuyor. Ve başlangıç onarma seçeneği gelmiyor. Utilman adını utilman1, CMD adını Utilman yaptım.

Başlangıç onarmanın açılması için normal olmayan bir şekilde Windows'un açılışta durması gerekmektedir. Windows logosunu görür görmez enerjiyi kesin. Başlangıç onarma gelen kadar bu durumu tekrar edin. Hala gelmiyor mu ?

Başlangıç onarmanın açılması için normal olmayan bir şekilde Windows'un açılışta durması gerekmektedir. Windows logosunu görür görmez enerjiyi kesin. Başlangıç onarma gelen kadar bu durumu tekrar edin. Hala gelmiyor mu ?
Sonra adamın sisteminde sıkıntı çıkmasın.

Windows USB veya DVD'sinden boot edip "Onarma" seçeneğini takip edin.
Nasıl yapabilirim detaylı anlatabilir misiniz?
Açtım. Yanlışlıkla anakart logosunda yapıyormuşum.

Nasıl yapabilirim detaylı anlatabilir misiniz?

Windows kurulumu için hazırlanmış USB veya DVD'yi takıp onun üzerinden sistemi boot ediyorsunuz. USB belleği hazırlamak için: Windows 10 Kurulum USB'si Hazırlama Rehberi
Şimdi yükle ekranında Bilgisayarı Onar seçeneği var.

repair.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı