CMP-350 kasaya 3 fanlı ekran kartı takılır mı?

Evet kasam hala aynı sıcaklık yaşamıyorum şahsen işlemci yükte 60 65 ekran kartı 65 70 dolaşıyor sıcak değil yani bu eski ekran kartı takılı sağ tarafına bakıyorsan baya boşluk var 3 fanlı ekran kartıda takılır.Eki Görüntüle 1579393
Hocam Pulse Rx 6600'ü aldım bugün montajını yapacağım nasip olursa.
Siz bu sıcaklıkları boşta mı aldınız yoksa oyun oynarken mi çünkü bazı kullanıcılar Pulse Rx 6600 ile 75-80 dereceleri görmüş, bizim kasanın hava sirkülasyonu kötü olduğu için daha kötü değer görmeyelim.

Hocam Pulse RX 6600'ü aldım bugün montajını yapacağım nasip olursa.
Siz bu sıcaklıkları boşta mı aldınız yoksa oyun oynarken mi çünkü bazı kullanıcılar Pulse RX 6600 ile 75-80 dereceleri görmüş, bizim kasanın hava sirkülasyonu kötü olduğu için daha kötü değer görmeyelim.

Hocam bende T6 Ultra ayiretten olduğu için değişiklik gösterebilir 70 ile 85 dereceler normal dereceler.

Hocam bende T6 Ultra ayiretten olduğu için değişiklik gösterebilir 70 ile 85 dereceler normal dereceler.
Sıcaklık için bahsetmek istediğim ekran kartıydı hocam.
Peki anakartınız yeni mi, her ne kadar aldığım anakart ve kullandığım anakartta mAtx olsa da boyut farkı oluyor sanırım sizde problem oldu mu yeni anakart kullanıyorsanız?

Sıcaklık için bahsetmek istediğim ekran kartıydı hocam.
Peki anakartınız yeni mi, her ne kadar aldığım anakart ve kullandığım anakartta mATX olsa da boyut farkı oluyor sanırım sizde problem oldu mu yeni anakart kullanıyorsanız?

Benim anakartım B450 SH2 V2 küçücük bir şey yav ben herhangi bir sorun yaşamıyorum genel olarak.
pubg d.png

Geri
Yukarı