Co-op oyun önerisi

DraugRZ

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Sıkıntıdan patlamak üzereyim, 3 arkadaşız (bir arkadaş işten gelene kadar 2 oluyoruz). Ramazanda zaman geçirmelik co-op oyun arıyoruz. Önerileriniz var mıdır?
Eklemeyi unutmuşum sistemlerimiz minimum RX580 R5 2600X sistemde sınır olacağını düşünmüyorum abartı oyun olmadığı sürece.

Merhaba arkadaşlar. Sıkıntıdan patlamak üzereyim, 3 arkadaşız (bir arkadaş işten gelene kadar 2 oluyoruz). Ramazanda zaman geçirmelik co-op oyun arıyoruz. Önerileriniz var mıdır?
Eklemeyi unutmuşum sistemlerimiz minimum RX580 R5 2600X sistemde sınır olacağını düşünmüyorum abartı oyun olmadığı sürece.

Dying Light, Don't Starve Together, Valorant belki, Team Fortress 2 bunlar benim severek arkadaşlarımla oynadığım oyunlardır umarım seversiniz.

Dying Light, Don't Starve Together, Valorant belki, Team Fortress 2 bunlar benim severek arkadaşlarımla oynadığım oyunlardır umarım seversiniz.
Rekabetçi oyunlar dışında arıyordum çok sıkıldık çünkü her gün cs:go pubg sürekli oynuyoruz. Ama Dying Light diğer arkadaşlar indirimde alırsa oynayabiliriz.

Peki Team Fortress 2 ve Don't Starve Together?

Don't Starve oynuyoruz biraz baydık 100 küsur saat oldu :D

asd.jpg

TF2 için ise zaten halihazırda 1K'yı geçkin saat oynadığım CS:GO var aynı şekilde 2K'yı geçen Rust saatim var gerçekten rekabetçi oyunlar artık baydı PUBG dışında hiçbirine girmiyorum bile artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı