CoC hesabına girilmiyor ve çıkılmıyor

Balamir1

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5-5600X
RTX:3070
Cihaz iPhone silip yükledim sıfırdan başlatmadı oyunu - hesap silme işlemi yaptım vakti dolmadı geri de alamıyorum. Ocağınıza düştüm. Destek kısma da girilmiyor.

Dosya Ekleri

• IMG_3968.png
    IMG_3968.png
    1,7 MB · Görüntüleme: 28
  • IMG_3967.png
    IMG_3967.png
    26,2 KB · Görüntüleme: 26
Kim neden durağan bir oyun hesabını siler ardınan da kurtarmak ister ki?
PC varsa emülatör ile dene, varsa başka herhangi bir telefonla giriş yapmaya çalış.
Ağa silmek istediğim dümenden hesabımda boş yere dert oldu geri vazgeçtim asıl hesabıma PC den ve eşimin android telefondan giriyor ama benim telefonum da girmiyor malesef mail vs attım 2 gündür hiç birşey yapılmadı

Oyuna bilgisayardan emülatöre yükleyip de girmeyi deneyin bir de.
Pc den ve android telefondan giriyorum - bu silme komutu verdiğim hesap kaldı öylece geride alamadım çıkamadımda supercelle de giriyorum kapatmak istediğim hesaba ama bir işlem yapılmıyor

Supercell Destek Portalı Buradan giriş yapmayı ve hesabı kurtarmayı deneyin bir de, olmuyorsa destek maili atmak dışında bir alternatifiniz yok.
Peki kurtarma dışında. Telefonumdaki bu sorunu nasıl çözerim bu kapatılacak hesap takılı kaldı gibi birşey kurtarmayı da geçtim normal hesabımı girdiremiyorum

Peki kurtarma dışında. Telefonumdaki bu sorunu nasıl çözerim bu kapatılacak hesap takılı kaldı gibi birşey kurtarmayı da geçtim normal hesabımı girdiremiyorum
Android olsa bir kaç çözüm önerebilirdim ama iPhone çok kısıtlı bir işletim sistemi. O sürenin bitmesini bekleyip ne olacağını görmekten başka bir çareniz olduğunu düşünmüyorum.

Geri
Yukarı