CoC yeni başlayan için tavsiyeler

Yeme içme s*çma, elmas biriktir 5 inşaatçıya tamamla köyünü. Erkenden de inşaatçı köyünü kas 6. inşaatçıyı almaya bak uzun vadede. İnşaatçılar her şeydir.

Bunun dediğini yaparsanız absürt bir köyünüz olur. Kesinlikle belediye binasını erken basmayın. Bütün yapılar bittikten sonra, bütün yükseltmeler maksimum olunca belediye binasını basın.

Mesajımı 8 olarak değiştirdim. Absürt köyün olur ama direkt açtığın ejderha ile adamakıllı hava savunması olmadığı için her köyü rahatça üçlersin. Klan savaşında Ejderha ile saldırıp ganimet kasarsın. "Daha fazla ganimet = daha rahat geliştirme". Zaten 8'e kadar öyle gidiceksin. Daha sonra normal şekilde önce saldırı sonra savunma makslayıp geçiceksin. Büyücü devle zar zor köy almak yerine Ejderhayla rahat rahat her köyü üçlemek sizce mantıklı değil mi? Niye zar zor ganimet kasarak tüm köyü makslamaya çalışayım? deli gibi zaman kaybedersiniz öyle oynarsanız.

Mesajımı 8 olarak değiştirdim. Absürt köyün olur ama direkt açtığın ejderha ile adamakıllı hava savunması olmadığı için her köyü rahatça üçlersin. Klan savaşında Ejderha ile saldırıp ganimet kasarsın. "Daha fazla ganimet = daha rahat geliştirme". Zaten 8'e kadar öyle gidiceksin. Daha sonra normal şekilde önce saldırı sonra savunma makslayıp geçiceksin. Büyücü devle zar zor köy almak yerine Ejderha varken niye tüm duvarlarımı makslamaya uğraşayım ki? Mantığı ne?

Bu oyunda ganimet hiç önemli değil, asıl olay süre, zamanı kullanarak bir şeyleri satın alıyorsun.

Yardım klanı dediniz var mı bildiğiniz bir klan?

İsminde "REQ" yazan herhangi birçok üyeli klana girebilirsin.

Bu oyunda ganimet hiç önemli değil, asıl olay süre, zamanı kullanarak bir şeyleri satın alıyorsun.

İsminde "REQ" yazan herhangi birçok üyeli klana girebilirsin.

Zamanınızı gereksiz harcamış olursunuz işte öyle. Zaten her BB atladıktan sonra size 3-4 günlük bufflar veriyor. Tüm birlikleriniz maksimum seviye oluyor. Toplayıcılar daha hızlı çalışıyor falan filan. O Bufflarla birlikte belediye binası 8'e kadar rushlamak çok daha mantıklı hale geliyor.

Geri
Yukarı