CoC yeni başlayan için tavsiyeler

Zamanınızı gereksiz harcamış olursunuz işte öyle. Zaten her BB atladıktan sonra size 3-4 günlük bufflar veriyor. Tüm birlikleriniz maksimum seviye oluyor. Toplayıcılar daha hızlı çalışıyor falan filan. O Bufflarla birlikte belediye binası 8'e kadar rushlamak çok daha mantıklı hale geliyor.

Rushladıktan sonra toparlama aşaması çok sıkıcı oluyor, oyunu bırakması an meselesi, zaten yeni başlamış.

5 yıl oynadığım oyun. Kendisi çocukluğumun oyunu, tek önerim sadece belediye binası yükseltmeye çalışma. Duvarlarını ve diğer savunma kulelerini geliştir. Oyunun amacı belediye binasını yükseltmek değildir. Duvarlarına ve savunma kulelerini yükseltmeyi unutma. Köy düzeni için YouTube'dan köy düzenlerine bak. Yani kuleleri rastgele yerleştirmek yerine YouTube'dan köy düzenleri araştır.

Önce tüm binaları basın artan ganimetler ile de duvar basın duvarları sona bırakmak mantıklı değil sonra iksir elinizde patlıyor. BB kaçıncı seviyede açılıyordu bilmiyorum ama barbar kralı maxslayın ardından kraliçe içinde aynısı. laboratuvarı unutmayın birliklerinizi yükseltin.

Oyunu bırakın 120 lvl geldim ama bu lanet oyunun hiçbir anlamı yok ilerlemeniz sizi bir yere kadar mutlu edecektir ama bir süre sonra fark edeceksiniz ki oyun çok anlamsız. Zaman kaybı yani. Oyun oynamak gereksizdir demiyorum ama böyle saçma bir strateji oyunu yerine daha yararlı işler yapabilirsiniz emini yükseldikten sonra siz de anlayacaksınız çok boş yere zamanınızı harcadığınızı.

Her daldığın köyden 3 yıldız alırken oyun nasıl sıkıcı olabilir ki? Anlayamadım pek dediğinizi.
Rushlamak oyunda yapabileceğin en büyük hatalardan birisidir, ilk 5-6 belediye binasına kadar sorun yaratmıyor fakat sonrasında başına bela olup kalıyor. Ben BB9'dan 10'a o şekilde geçmiştim ve köyü ancak birkaç ay sonra 11'e geçerken toparlayabildim. Şu an BB12'nin yarısından fazlasını bitirdim ve hâlen barbar kralımı toparlayabilmiş değilim, 65 olması için 6 level daha kaldı.

Rushlamak oyunda yapabileceğin en büyük hatalardan birisidir, ilk 5-6 belediye binasına kadar sorun yaratmıyor fakat sonrasında başına bela olup kalıyor. Ben BB9'dan 10'a o şekilde geçmiştim ve köyü ancak birkaç ay sonra 11'e geçerken toparlayabildim. Şu an BB12'nin yarısından fazlasını bitirdim ve hâlen barbar kralımı toparlayabilmiş değilim, 65 olması için 6 level daha kaldı.

Kankacım zaten ben 10-11'de öyle yap demedim ki... 8'a kadar öyle yap dedim. 8'de ejder ve barbar kral var. Ejderi açtıktan sonra hayat çok kolaylaşıyor oyunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı