Coca Cola Light ve Zero

Aman aromalı için demiştim ben :D Mideniz kaldırmıyorsa, benim arjinin için kullandığım gizli(!) taktiği vereyim. Bir ölçek tozu ağzınıza dökün ve ardından suyu amansızca gömün.
Şu kadın gibi püskürmeyeyim sakın bir de🤣

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu kadın gibi püskürmeyeyim sakın bir de🤣

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arada sırada böyle olduğum oluyor :p 5-10 gr tatsız şeyler için ideal :D

Aromasız BCAA çok mu kötü :D Aldıktan sonra içemeyecek gibi olmak istemem şimdi.
Alma:) O kadar yani:) Denemek istiyorsan çakıl taşı veya kireç taşlarını suda çalkala iç. Tadı aynı neredeyse:)

Kola ve türevlerini içmiyorum. Tavsiye de etmiyorum.
Sade maden suyu (mümkünse kola firmalarına bağlı bir marka tercih edilmesin) dışında gazlı içecekleri de pek önermiyorum. :)

Ne kadar sağlıksız ve hoş olmadığını biliyorum. Sadece kendimi avutmak için 1 defaya mahsus içsem sorun olur mu?
Zengin mineral içeren, sade doğal maden suyu içebilirsin. Kızılay markası olabilir. :) (Elde edilen geliri ile de hayır yapılıyormuş)

Şekersiz olacağını pek sanmıyorum. Sekerin işlevini farklı bir madde ile yapıp sürüyorlar iste :) Adi da Zero, mis.
Daha yeni görüyorum şöyle bir bilgilendirme yapayım, bodybuilderlar yarışmalara hazırlanırken bile zero içiyorlar son 15 Gün kala kesiyorlar eğer içinde şeker olsa çok daha uzun zaman önceden keserler formları bozulur diye yani gerçekten şekersiz, aspartam etkisi o tat.

Kesinlikle en güzeli bence de. Yalnız Kızılay marka soda pek önermem. Kızılay sodada son zamanlarda Nitrit tespit edilmeye başlandı. İnsan sağlığı için baya zararlıdır.
Hımm... İlginç. Hatta daha uzunca bir hııııııııııııımmmMM... Şaşırtıcı ve üzücü.
Screenshot_2020-04-11 Kurumsal Bilgiler - Kızılay Maden Suyu(1).png

Maden suyunun geliri ile ihtiyaç sahiplerine ve afetzedelere iyilik yapıldığını belirttikleri için Kızılay önermiştim.

------
Screenshot_2020-04-11 Kurumsal Bilgiler - Kızılay Maden Suyu.png

Ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ün temelini attığı maden suyundan zararlı madde çıkması beni üzdü.

Bu arada bu bilginin kaynağı nedir? :)

Asitli içecek içecekseniz sadece sade maden suyu için. Kola üreten firmalara ait maden suyu markalarını da şahsen önermiyorum. :)

Geri
Yukarı