Çocuğu koruyan robotu anlatan filmin adı nedir?

OKODENRO

Hectopat
Daha fazla  
Sadece hatırladığım kadarıyla bir tane robot bir tane çocuğu koruyor ve robot en sonunda uzay gibi bir yerde çocuğu kurtarmak için kendini feda ediyor.

bumu
1709393981354.png

Anlattığınız sahne, 1999 yapımı "A.I. Artificial Intelligence" filmine benziyor. Bu film, Stanley Kubrick'in özgün fikirlerinden yola çıkarak Steven Spielberg tarafından yönetilmiş ve robot çocuk karakteri David'in hikayesini anlatıyor. Filmde, robot çocuk David'i koruyan robot teddy (oyuncak ayı) karakteri de bulunuyor. Son sahnelerde, David'i kurtarmak için robot ayı Teddy kendini feda eder. Bu sahne muhtemelen bahsettiğiniz sahneye benziyor olabilir.

Anlattığınız sahne, 1999 yapımı "A.I. Artificial Intelligence" filmine benziyor. Bu film, Stanley Kubrick'in özgün fikirlerinden yola çıkarak Steven Spielberg tarafından yönetilmiş ve robot çocuk karakteri David'in hikayesini anlatıyor. Filmde, robot çocuk David'i koruyan robot teddy (oyuncak ayı) karakteri de bulunuyor. Son sahnelerde, David'i kurtarmak için robot ayı Teddy kendini feda eder. Bu sahne muhtemelen bahsettiğiniz sahneye benziyor olabilir.
Hocam yalnız 2001 yapımı.

Anlattığınız sahne, 1999 yapımı "a. I. Artificial ıntelligence" filmine benziyor. Bu film, stanley Kubrick'in özgün fikirlerinden yola çıkarak steven spielberg tarafından yönetilmiş ve robot çocuk karakteri David'in hikayesini anlatıyor. Filmde, robot çocuk David'i koruyan robot teddy (oyuncak ayı) karakteri de bulunuyor. Son sahnelerde, David'i kurtarmak için robot ayı teddy kendini feda eder. Bu sahne muhtemelen bahsettiğiniz sahneye benziyor olabilir.

Hocam ben bu filmi 8 senedir arıyorum sayenizde buldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı