Çocukken etkisinde kaldığınız film veya filmler nelerdir?

Bir çizgi dizi izliyordum. Bir çocuk gelip "yemeğinizi en az 40-50 kere çiğneyip yutmanız gerek" demişti. Etkilendim yani, çocuğum daha :D Her yemeği 40 kere çiğneye çiğneye 2 dişimi kırmıştım. Dizinin ismini hatırlamıyorum ama Allah o çocuğa gün yüzü göstermesin. Onu çizen elemana, senaryoyu yazana da göstermesin.

The Others (Diğerleri) filmini ilkokul çağında sinemada izlemiştim, aşırı etkilenmiştim.
Koca adam olduk, bu kış tekrar Netflix'ten izledim, yine tüylerim ürperdi :D

Çok var ama bi tane yazayım. ANime serisi " berserk " fantastik gerilim. mangasıda var. Zaten mangadan çevrilme. Beni etkilyen kısmı konusu "insanların çoğunun yaşama amacının, bir kişiye, bir başkasına hizmet edip ölmesi , toprak hava cıva olması." Direk insanlık tarihini anlatıo yönetmen.

Eskiden "terabithia köprüsü" izlemiştim ve o kızın öyle olmasını hiç beklemiyordum ve etkisinde kalmıştım siz hiç film etkisinde kaldınız mı? Kaldıysanız hangi filmde kaldınız?

Cesur korkak köpek beni cok korkuturdu özellikle o yaşlı adam travma gibi bir şey yapmıştı bende

Cesur korkak köpek diye CN de bir çizgi film vardı,beni aşırı dercede paronayaklıştırmıştı o zamanlar.
Ayni anda ayni şeyi yazmışız :D

Eskiden "terabithia köprüsü" izlemiştim ve o kızın öyle olmasını hiç beklemiyordum ve etkisinde kalmıştım siz hiç film etkisinde kaldınız mı? Kaldıysanız hangi filmde kaldınız?

Dabbenin bir filmini izlemiştim hangisi hatırlamıyorum fakat 7 8 ay boyunca etkisinde kalmıştım psikoloğa falan gitmiştik 10 11 yaşında falandım sanırım.

Labirent' ten çok etkilenmiştim. O zaman da şimdi olduğum gibi derin senaryolarda etkileniyordum ve Labirent(ilk filmi) son derece kaliteli bir yapımdı, lakin o zamanlar izlediğimde diğer Labirent filmerinden de ilkinden etkilendiğim kadar olmasa da etkilenmiştim ama şimdi dönüp baktığımda anlıyorum ki kaliteli olan tek yapım ilk filmmiş ve diğerleri muhtemelen ilk film yapılırken planlanmamış bile ve tamamen serinin suyunu çıkarmak için yapılmış. Kardeş Gibiydiler filminden gerçekten çok etkilenmiştim, aynı zamanda Basketball Diaries adlı filmden de son derece fazla etkilenmiştim. Not: şu an 16 yaşındayım ve sanırım bunları izlediğim yaşların ortalaması doğal sayı olarak 12 civarı.

Yeni konular

Geri
Yukarı