En çok etkisinde kaldığınız filmler/diziler neler?

Başlangıç son derece derin bir bilim kurguya sahip, Atack On Titan şahsen bana derin olmayı başaramamış yüzeysel bir yapım gibi geliyor, yıldızlar arasını izlemedim.
Attack on Titandan etkilenmemeniz şaşırttı. Yıldızlararasını izlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

gerçekten çok eğlenceli bir film televizyonda kaç kez karşıma çıkıp izlediğimi hatırlamıyorum. :D

Film olarak Prestij'in etkisinden çıkamamıştım. Her izlediğimde yeni detaylar fark ettiğim Nolan tarafından yazılmış en başarılı senaryolarından birine sahip. Sonu da ayrı bir hava katıyor.

Yeşil yol.
Umudunu kaybetme.
Propaganda.
Joker.
Çöpçüler kralı.
Mad Max.
Galaksi koruyucuları.
Mucize
Güneşi gördüm.

Yasak elm- şaka şaka, The Queen’s Gambit, kendisi bir mini-dizi ama Beth’in içe kapanıklığı ve o arkadaki duygusal müzikler beni üzmüştü baya.
Muhtemelen zayıf psikolojiye sahip insanlardan iğrenmemden gerek olsa ki, bana küçük bir konuyu büyük göstermeye çalışan bir senaryoya sahip gibi gelmişti. Ama oyunculuklar, ortam vs gerçekten çok iyiydi, diziyi bitirmedim onu da belirteyim yaptığım eleştiri çok da sağlıklı değil yani (kişisel mevzular da dahilinde)

Yeşil yol.
Umudunu kaybetme.
Propaganda.
Joker.
Çöpçüler kralı.
Mad Max.
Galaksi koruyucuları.
Mucize
Güneşi gördüm.
Joker son derece tahmin edilebilirdi, oyunculuklar mükemmeldi ve ana karakterin (Joker) değişimini birkaç saate olabildiğince iyi şekilde yaymışlar.
Mad Max ne kadar harika oyunculuklara, ortama ve aksiyona sahip olsa da çok da derin bir kurgu göremedim.

Film olarak Prestij'in etkisinden çıkamamıştım. Her izlediğimde yeni detaylar fark ettiğim Nolan tarafından yazılmış en başarılı senaryolarından birine sahip. Sonu da ayrı bir hava katıyor.
Bak onu ben de listeye ekleseydim keşke, kesinlikle harika bir yapım. Vanilla Sky ile denk bile tutabilirim.

Muhtemelen zayıf psikolojiye sahip insanlardan iğrenmemden gerek olsa ki, bana küçük bir konuyu büyük göstermeye çalışan bir senaryoya sahip gibi gelmişti. Ama oyunculuklar, ortam vs gerçekten çok iyiydi, diziyi bitirmedim onu da belirteyim yaptığım eleştiri çok da sağlıklı değil yani (kişisel mevzular da dahilinde)
Mini internet dizisi olmasına rağmen izlediğim zaman baya etkisinde bırakmıştı, ben sanırım uzun soluklu dizi izlemeyi sevmiyorum gibi.

Prestij konusunda biraz düşündüm ve Vanilla Sky ile denk tutamam ama yine de harika bir yapım.

Mini internet dizisi olmasına rağmen izlediğim zaman baya etkisinde bırakmıştı, ben sanırım uzun soluklu dizi izlemeyi sevmiyorum gibi.
Ben uzun soluklu dizileri genelde tercih ederim ki en çok sevdiğim diziler (Daredevil, The Walking Dead, Castlevania ve Dota), karakterlerin değişimi ve mevcut durumunu son derece iyi aktarıyorlardı (The Walking Dead bunlara dahil değil, o izleyici karakterlere bağlamak yerine her karakterin değersizliğine rağmen derinliğini hissetmemizi tercih ediyor.)
Ve bu da uzun bir süre ile hem daha kolay hem de daha kaliteli şekilde yapılabiliyor.

Geri
Yukarı