Çocukken ne olmak istiyordunuz ve ne oldunuz?

Öyle deme, çok güzel basketbolcu olur senden mesela. İyi oynuyorsun gibi.

Bilgisayar ile alakalı bir şey olalım işte, olmayacak gibi ama neyse xD.
Çok teşekkür ederim. Çok sağol. Ama ben malesef umudu şimdiden kestim kendimden. Ders çalışmayı hiç sevmemişimdir ve seveceğimi de düşünmüyorum. Bir yerlere ulaşmanın tek yolu çalışmak. Benim ise bir yere ulaşmak için yapamadığım tek şey çalışmak.

Çok teşekkür ederim. Çok sağol. Ama ben malesef umudu şimdiden kestim kendimden. Ders çalışmayı hiç sevmemişimdir ve seveceğimi de düşünmüyorum. Bir yerlere ulaşmanın tek yolu çalışmak. Benim ise bir yere ulaşmak için yapamadığım tek şey çalışmak.
Ben ileride iyi yerlere geleceğinizi düşünüyorum. Kendinizden umudunuzu asla kesmeyin. 🙂

Ben çocukken elektrik mühendisi olmak istiyordum hala elektrik mühendisi olmak istiyorum umarım olabilirim.
Peki ya siz ne olmak istiyordunuz? Ne oldunuz/olmak istiyorsunuz?

Askeri pilot olmak istiyordum hep küçüklükten beri, biraz büyüyüp araştırınca askeri pilotlarda vücutta yara ve sinüzit vb. gibi şeylerin olmaması gerektiğini öğrenince hayallerim suya düştü, şimdi ise öğrenciyim ve iyi bir bilgisayar mühendisliği kazanabilmek için var gücümle çalışıyorum.

Ben ileride iyi yerlere geleceğinizi düşünüyorum. Kendinizden umudunuzu asla kesmeyin. 🙂
Gerçekten çok teşekkür ederim. Ama ben malesef iyi bir yerlere gelebileceğimi istesem de düşünemiyorum. Kendimi iyi yerlerde hayal edemiyorum. Hayal etsem bile o hayalimi gerçekleştirdiğimi düşünemiyorum.

Geri
Yukarı