Çocukken ne olmak istiyordunuz ve ne oldunuz?

Noble Six

Kilopat
Katılım
9 Ocak 2014
Mesajlar
5.732
Makaleler
10
Çözümler
6
Bilgisayar mühendisi olmak istiyordum, istediğim güne lanet olsun. Olduktan sonra o işten kurtulmak için ayrıca bir kariyer planı yapmak zorunda kaldım. :D Bazı meslekler herkese göre olmuyor...
 

Jira

Zettapat
Katılım
22 Kasım 2016
Mesajlar
22.340
Makaleler
19
Çözümler
84
Yer
Boeing 777
Psikolog olmayı çok istiyordum. İnsan psikolojisi, değişik ve dışarından baktığımızda anlayamayacağımız hayat hikayelerini dinlemek, insanların sorunlarına çözüm bulabilmek, karanlıktan aydınlığa geçişlerinde büyük bir rol oynamak ilgimi çekiyordu.

Sonra liseye geçtim, havacılık üzerine bir lisede okuyunca kanıma çok fazla girdi havacılık. Sonra bu yolda devam ettim.

Şu anda yaptığım işi seviyorum ve mutluyum ama psikoloji alanında ilerlemek isterdim, içimde bir ukde olarak kalacak...
 

hadwiger

Kilopat
Katılım
9 Nisan 2020
Mesajlar
10.587
Makaleler
36
Çözümler
24
Yer
9. Ana Jet Üssü
Astronot olmayı çok istiyordum, hala çok istiyorum. Tabii biraz imkansız bir hayal. Yazılımcılık veya bilgisayar mühendisliği istiyorum ama sayısal gerektiriyor, bende sıfır. Şuan için aşçılık ve dil üzerine bir şeyler düşünüyorum.
 

King Weathers

Centipat
Katılım
13 Nisan 2020
Mesajlar
1.230
Çözümler
5
Bu ülkede hedef peşinden gidilmez arkadaşlar, küçüklükten beri tarihçi olmak istiyordum, çok yetenekliydim tarihte, hala da öyle. Ama şu an umudumu tamamen kaybetmiş durumdayım. Bu bölümden hiçbir şey olmaz.
 
Yukarı