Çocukken ne olmak istiyordunuz ve ne oldunuz?

Bilim insanıydı hayalim ancak büyüdükçe bazı şeyler değişiyor ve aşçılık diyerek yoluma devam etmek istiyorum.

Mühendis olmak istiyordum mühendis oldum. Ama şimdiki aklım olsa çiftçi olur boş yatan tarlalarımızı ekerdim ve yakında da öyle olacak galiba 🤣

@Samotne Ciasteczka @Chloe Price

Tabi ki ben de bir yerlere varmayı istedim. Küçükken benim de hayallerim vardı. Mesela ilk başta hep futbolcu olmak isterdim. Basketbola başlamadan önceki zamanlarda en az 7 yıllık bir futbol kariyerim var. Çok köklü olmasada galatasaray spor kulübünde oynamışlığım var. Sonradan büyüdükçe basketbola daha çok ısındım. Canım basketbol oynamak istedi. 3 sene önce basketbola başladım. Hiçbir kulübe yazılmadım. Çünkü ben sokak tarzı oynadığım için yaptığım bazı hareketler kural ihlali sayılabiliyor. Buna alışmak gerçekten çok zor.

Sonra itfaiyeci olmak istemiştim. Neden bilmiyorum ama bir anda aklıma gelmişti ve itfaiyecilik hayali kurmuştum.

Bilgisayar mühendisi olmak istedim. Tabi bilgisayar mühendisliğine sayısaldan geçiş yapıldığını öğrenince ondan da vazgeçtim.

Şu an için neredeyse pek bir umudum kalmadı diyebilirim. Dil veya bilgisayar üzerine yoğunlaşmayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı