Çocukken oynadığım bir oyunu arıyorum

fuatakbas

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba, bundan 20 yıl öncesidir herhalde bir oyun oynamıştım. Oyun üstten sabit kamera açısına sahipti izometrik gibi. Sokaklar arasında ilerledikçe Resident Evil gibi yeni bir sabit açıya geçiyordu. Bildiğiniz eski oyun kamera açısı işte. Oyun bir intro ile başlıyordu yanlış hatırlamıyorsam siyah beyaz enine çizgili tişörtü olan kilolu bir hırsızdık biz ya da onu yakalamaya çalışan bir poliste olabiliriz. İntro'da polis ateş ediyordu hırsız tam köşeyi dönerken duvar açıyordu mermi, aklımda böyle bir sahnesi kaldı.
Oyunun ilk bölümü sokaktaydı. Hırsızdık sanırım ama hırsızlık yapmıyorduk dediğim gibi polislerden kaçıyorduk. Hatırlayan bilen çıkarsa ne mutlu bana yıllardır ara sıra aklıma geliyor oyun ama bir türlü bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bundan 20 yıl öncesidir herhalde bir oyun oynamıştım. Oyun üstten sabit kamera açısına sahipti izometrik gibi. Sokaklar arasında ilerledikçe Resident Evil gibi yeni bir sabit açıya geçiyordu. Bildiğiniz eski oyun kamera açısı işte. Oyun bir intro ile başlıyordu yanlış hatırlamıyorsam siyah beyaz enine çizgili tişörtü olan kilolu bir hırsızdık biz ya da onu yakalamaya çalışan bir poliste olabiliriz. İntro'da polis ateş ediyordu hırsız tam köşeyi dönerken duvar açıyordu mermi, aklımda böyle bir sahnesi kaldı.
Oyunun ilk bölümü sokaktaydı. Hırsızdık sanırım ama hırsızlık yapmıyorduk dediğim gibi polislerden kaçıyorduk. Hatırlayan bilen çıkarsa ne mutlu bana yıllardır ara sıra aklıma geliyor oyun ama bir türlü bulamadım.

Urban Chaos mu acaba ? İntro

iş yerinde olduğum için introyu izleyemedim fakat görsellere bakınca buna çok benziyor ama değil.
Sizin attığınız daha güncel bir oyun gibi. Şimdi baktım Urban Chaos'un introya aşırı benziyor ben en iyisi bunu bulursam bir oyniyim güzel duruyor :).
Ev ev dolaşıp milleti kesiyor muydun peki ? Yani genellikle adam öldürme temalı mıydı?
Hayır tek hatırladığım sokaklarda polislerden kaçıyorduk ilk bölümde.
Oynadığın cihaz konsol muydu (Sega vs.) yoksa bilgisayar mı? Bilgi verebilir misin?
Bilgisayarda oynamıştım.
Postal olabilir mi acaba...
Değil malesef.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı