Çocukluğu CS 1.6 Mansion mapinde geçen var mı?

oblomovv

Decapat
Makaleler
1
Bilmiyorum bir bizim orada mı popülerdi Dust 2, Assault falan hikaye. Herkes CS 1.6 da Mansion mapinde oynardı. Bugün uzun uzun düşündüm MAPin adı aklıma gelmedi internette biraz araştırdım buldum, harbiden müthiş zamanlardı. Bir bu bir de pool day acayip akıyordu mahallenin internet kafesinde. 2008-2009-2010 Yılları arası. O internet kafe yıkılalı yıllar oldu mahalleden de kimse kalmadı. Bazen yıkılmış yerinden geçerken aklıma geliyor da keşke zaman orada dursaymış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hatırlamayanlar için map bu, yukarı katlarda kütüphanenin orada ışığın olmadı karanlık koridorlara pusardık sonraları gece görüş kamerası almayı akıl ettiler ha bir de meşhur lağım yok lafı vardı lağımdan geçip arkalıyorlardı genelde.

Anıları Allah kahretmesin ya harbiden sürekli geçmişe özlem duyarak yaşanır mı?

Ben Mansion'u çok tercih etmezdim fakat pool day, wild West ve Iceworld'de yıllar harcadım. O günlerde aldığım zevk çok bambaşkaydı, CS:GO hiçbir zaman o tadı veremedi.

Nedense bazen aklima eski Half-Life ve CS 1.6 oynadigim anlar geliyor. Ama sadece korkutucu oldugu anlar. Birçok kez Half-Life bitirdim fakat bazi yerler aşırı gereksiz sessiz ve bos oldugu icin korkutucu olabiliyordu cok ayri bir atmosferi var oyunun. Bana liminal space sevdiren oyun Half-Life'dir.

CS 1.6'da ise bir map vardi ismini hatirlamiyorum aksam haritasiydi. Bir evin balkonu vardi oradan girebiliyorduk falan. O map hala ufak ufak aklima geldikce oynama istegim geliyor. Korkutucu ve mukemmel bir haritaydi. Bir map daha vardi bir odanin icinde radyo vardi sanirim orada muzik caliyordu. Disariya da geliyordu sesi hatta bulursam atacağım haritayi o haritada da botlarla vs atmak aşırı guzeldi. Muzik de ayri bir guzeldi tabii.

CS 1.6'da ise bir map vardi ismini hatirlamiyorum aksam haritasiydi. Bir evin balkonu vardi oradan girebiliyorduk falan. O map hala ufak ufak aklima geldikce oynama istegim geliyor. Korkutucu ve mukemmel bir haritaydi. Bir map daha vardi bir odanin icinde radyo vardi sanirim orada muzik caliyordu. Disariya da geliyordu sesi hatta bulursam atacağım haritayi o haritada da botlarla vs atmak aşırı guzeldi. Muzik de ayri bir guzeldi tabii.
Italy olabilir o harita, tavuk mavuk pazaryeri de vardı.

Nedense bazen aklima eski Half-Life ve CS 1.6 oynadigim anlar geliyor. Ama sadece korkutucu oldugu anlar. Birçok kez Half-Life bitirdim fakat bazi yerler aşırı gereksiz sessiz ve bos oldugu icin korkutucu olabiliyordu cok ayri bir atmosferi var oyunun. Bana liminal space sevdiren oyun Half-Life'dir.

cs_alley1 olabilir. Güzel mapti. Çok yaşlanmışım ya :D

Yeni konular

Geri
Yukarı