Çocukluk aşkım başıma bela oldu

Öyle ama :D birçok kız tanıdım, çok takıntılı kızla beraber oldum. Bunun gibisini de ilk kez görüyorum, türünün yeni örneği olsa gerek.

16-17 yaşında metalci dinsiz bir tip yani yeni tarzı böyle lisedeki eskiden böyle değidi slipknot logolu yazılı şeyler giyiyor sürekli. Okul hayatım bitince kurban kesicem artık kurtuldum diye.

@Ynka dinsizlikle metalcilikle alakası yok be kız cidden dingil bir tipe benziyor böyle yapması ya sen çok yakışıklı birisin sürekli hava atıyor ya da ezigin biri benden biri hoslandi güzelim diye hissetmeye çalışıyor.

@Ynka dinsizlikle metalcilikle alakası yok be kız cidden dingil bir tipe benziyor böyle yapması ya sen çok yakışıklı birisin sürekli hava atıyor ya da ezigin biri benden biri hoslandi güzelim diye hissetmeye çalışıyor.

Çevremdeki insanlar yakışıklı olduğumu söyler ama aynı zamanda hep tek ve babasız büyüdüğüm için iletişim kurmayı beceremiyorum bu yüzden ezik birisi gibi gözüküyorum.

Bu arada ikinizede çok teşekkürler dediğiniz şeyleri yapmaya ve elimden geldiğince umursamamaya çalışıcağım tekrardan çok teşekkür ederim umarım böyle kızlarla hayatınız boyunca uğraşmazsınız.

Arkadaşlar başlıkta da okuduğunuz gibi yıllar önce ortaokulda küçücük çocukken yaptığım salaklığın beledini hâlâ ödüyorum. Bu kıza hislerimi söylemiştim ve beni ret etmişti dalga geçmişti. Bu yaşta ne saçmalıyorsun falan diye haklı olarak ortaokul hayatım boyunca sağda solda sürekli anlattı lisede kurtulurum dedim ve lisede de aynı okula düştük. Lise hayatım boyunca da kız tanıdığı herkese benim ona çıkma teklifi ettiğimi ve o zaman ufak bir hediye vermiştim onu herkese söyledi sınıflarımız bu yıl baştan oluşturuldu ve kızla aynı sınıfa düştüğümü fark ettim kafayı yemek üzereyim. Bu kızdan nasıl kurtulacağım? Bıktım gerçekten yıllardır herkes bunu dile getirip duruyor olay yıllar önce yaşanmış bir şey ben bile unuttum gitti ama bu millete yaymaktan usanmadı. Merak ediyorum sizce bunun sebebi nedir? Ben empati yapıyorum yani böyle bir olayı yıllar sonra neden birilerine anlatma gereğinde bulunayım? 9-10 yaşlarında bir çocukken yaşanmış şeyi yıllar sonra neden millete anlatır bir insan?

Bunun sebebi kesinlikle ilgi isteği. Ergenlikden dolayı ve kimsenin onunla ilgilenip teklif de bulunmamasıdır. Kısacası tost arasıdır ya da şebek maymunudur. Yani iki ucu...

Hayda konuyu hortlatmışım. Şu an nasıl bari?

Çevremdeki insanlar yakışıklı olduğumu söyler ama aynı zamanda hep tek ve babasız büyüdüğüm için iletişim kurmayı beceremiyorum bu yüzden ezik birisi gibi gözüküyorum.

Bu arada ikinizede çok teşekkürler dediğiniz şeyleri yapmaya ve elimden geldiğince umursamamaya çalışıcağım tekrardan çok teşekkür ederim umarım böyle kızlarla hayatınız boyunca uğraşmazsınız.

Başın sağ olsun dostum. Zor bir şey olmalı. O zamanlar babamı kaybettiğimi düşünüyorum da yok olmaz ya.

Geri
Yukarı