Arkadaş gördüğüm kız aşkım demeye başladı

icasilverballers

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaş ben gerçekten anlamadım. Daha bu hafta başka bir arkadaşımla da benzer bir olay yaşadım şimdi bambaşka bir arkadaşımla yaşıyorum. Hatta onu da yazmıştım foruma. Arkadaşım benden hoşlanıyor

Bugün bir anda kız aşkım balım falan demeye başladı durduk yere. Şimdi ego kasıyorum sanacaksınız ama yakışıklı biri falan da değilim bunu dürüst bir arkadaşım tarafından tescilledim. Güzel arkadaşlık kurmaktan başka vasfım yok kimseye karşı. 1 haftada 2 kez aynı şeyi yaşadım. Her cümlesinde aşkım diyor, yüz yüzeyken, mesajlarda her yerde. Mesaja bakmadığım zaman neden bakmadın diye falan soruyor. Kızla yaklaşık 2 senedir arkadaşım aramız bozuldu falan sonra tekrar konuşmaya başladık daha 1 ay oldu tekrardan konuşmaya başlayalı. Sorun bende mi anlamadım bu duruma nasıl yaklaşmalıyım?

Benim yakın kız arkadaşımda senin ki gibi. Bana aşırı değer verdiğini söylüyor aşkım diyor, mesajlarıma niye bakmadın diyor. Fakat sevgilisi var. Yani çok yakın arkadaşsanız normaldir. Olmazsa sende ona öyle aşkım diye seslen :D.

Hocam başka bir arkadaşıma sordum regl dönemine girdiyse duygusallaşmıştır anlayışla karşıla dedi. Doğru olabilir mi?

Anlayışla falan karşılamak gibi saçmalıklar yapma kızın gözünde düşersin ayrıca reglin öyle bir etkisi yok ve regl duygusallaştırsa bile 2 yıl regl olmadı da mı konuşmadı? Hoşlanmadığını söyle ve uzaklaştır devam ederse şutlarsın aynı dediğim gibi. Senin kendini düşünmen lazım kız incinmesin diye onun saçmalıklarına katlanacak değilsin katlanmak istersen tabii katlan yine karar sana kalıyor benim önerebileceklerim bunlar.

Aşkım demesinde ne var? Normal bir şey bence.
Kişisinden kişisine göre değişebilecek bir şey. Bazı insanlar aşk kavramını daha kutsal görüyordur bazıları ise onu sempatik bulduğu birisine veya arkadaşına başka bir amaç olmadan dostça da kullanıyor olabilir. Yani hem anormal bir şey olabilir hem de oldukça sıradan bir şey olabilir.

Geri
Yukarı