COD 4 Nereden Aktifleştirilir?

HK_

Hectopat
Daha fazla  
İtopya'dan aldığım ürünün yanında bana COD 4 aktivasyon kodu gönderdiler. Bunu oyunu nereden indirip kullanabilirim?

İtopya'dan aldığım ürünün yanında bana COD 4 aktivasyon kodu gönderdiler. Bunu oyunu nereden indirip kullanabilirim?
İtopya ile iletişime geç onlar firma üzerinden aktifleştiriyorlar. Steam üzerinden olmuyor çoğunluğu. Sinerji'den aldığımda e-posta yolu ile aktifleştirip sana link atıyorlardı. Seninki de öyle olmalı. Telefonla veya e-posta yolu ile ulaşmaya çalış İtopya'ya.

Mail attım geri dönüş yapmadılar. Telefonla aradığımda uzun süre bekliyorum, açan olmuyor.
İtopya'nın bir iletişim sorunu var zaten:) Tek seferde ulaşamazsın. Gün içinde darla devamlı arayarak. Açmaya mecbur bırak yani adamları:) Parasını ödemiş ürünü eline gelmeyenler ulaşamıyor düşün:)

COD 4 dediğin, Call of Duty Black Ops 4 olmasın? Eğer öyleyse Steam değil Battlenet platformunda. O yüzden soruyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
COD 4 dediğin, Call of Duty Black Ops 4 olmasın ? Eğer öyleyse steam değil battlenet platformunda. O yüzden soruyorum.
Evet Black Ops 4. Battlenet'ten deneyeceğim. Teşekkür ederim.

Enistorm arkadaşımızın dediği doğru. Black Ops 4 yalnızca Battle.net'den satın alınıyor veya aktivasyonu yapılıyor.

Call Of Duty 4 Steam üzerinden, Call Of Duty Black Ops 4 ise arkadaşların da dediği gibi sadece Battle.net üzerinden aktive edilip indiriliyor. Eksik bilgi vermeyin lütfen.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı