COD 4 Nereden Aktifleştirilir?

HK_

Hectopat
Daha fazla  
İtopya'dan aldığım ürünün yanında bana COD 4 aktivasyon kodu gönderdiler. Bunu oyunu nereden indirip kullanabilirim?

İtopya'dan aldığım ürünün yanında bana COD 4 aktivasyon kodu gönderdiler. Bunu oyunu nereden indirip kullanabilirim?
İtopya ile iletişime geç onlar firma üzerinden aktifleştiriyorlar. Steam üzerinden olmuyor çoğunluğu. Sinerji'den aldığımda e-posta yolu ile aktifleştirip sana link atıyorlardı. Seninki de öyle olmalı. Telefonla veya e-posta yolu ile ulaşmaya çalış İtopya'ya.

Mail attım geri dönüş yapmadılar. Telefonla aradığımda uzun süre bekliyorum, açan olmuyor.
İtopya'nın bir iletişim sorunu var zaten:) Tek seferde ulaşamazsın. Gün içinde darla devamlı arayarak. Açmaya mecbur bırak yani adamları:) Parasını ödemiş ürünü eline gelmeyenler ulaşamıyor düşün:)

COD 4 dediğin, Call of Duty Black Ops 4 olmasın? Eğer öyleyse Steam değil Battlenet platformunda. O yüzden soruyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
COD 4 dediğin, Call of Duty Black Ops 4 olmasın ? Eğer öyleyse steam değil battlenet platformunda. O yüzden soruyorum.
Evet Black Ops 4. Battlenet'ten deneyeceğim. Teşekkür ederim.

Enistorm arkadaşımızın dediği doğru. Black Ops 4 yalnızca Battle.net'den satın alınıyor veya aktivasyonu yapılıyor.

Call Of Duty 4 Steam üzerinden, Call Of Duty Black Ops 4 ise arkadaşların da dediği gibi sadece Battle.net üzerinden aktive edilip indiriliyor. Eksik bilgi vermeyin lütfen.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı